gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

apartmanda merdivende kalmak

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

apartman kuralları rüyada asansörde kalmak rüyada karanlıkta kalmak karanlikta asansörde ne demek
    • her insanın başına gelen sıkıcı olaydır. cep telefonunuz, yanınızda değilse, zor atlatılır. aydınlıkta olsanız, görenin, deli diyeceği hallere düşersiniz. uzun süre duvarı sıvazlamak hiç hoş değildir. dar duvarlarda, duvarı çılgın gibi sıvazlamak, kısa sürede sonuç verir. uzun duvarlarda ise, önce sağ elinizi duvara yapıştırıp sola, daha sonra da tersini yaparak volta atarsınız. düğmeyi yakalayamayınca, avuçladığınız yerin bir karış altı veya üstünü hesaplamak ince iştir.
      yaz mevsiminde, elinizin, duvardaki böceğe gelme ihtimali vardır. kışınsa, ayrı bir derttir. elinizin soğuk duvarda çıkarttığı, "pırss pırrrsss" sesi eşliğinde, eliniz buz gibi olmuştur. düğmeyi yine bulamadıysanız, duvara, şapala şupala giriştiğiniz de olur. kollar iki yana açık, koro yönetiyor gibi tuhaf görüntüler ortaya çıkar.

ışığı yaktığınızda, maden bulmuş gibi sevinir ve sönmeden kapıya varmak için dört nala koşturursunuz.
      (tepesersemi, 25.02.2008 17:25)
      bi dakka...
      #3056914 w !?
    • asansörde kalmaktan bir iki kat daha iyi olan kötü olay.
      (nihan, 25.02.2008 17:30)
      bi dakka...
      #3056928 w !?
    • bu karanlik yüzünden birde merdivenlerden yuvarlanirsaniz dünyanin hic bir küfürü duygularinizi anlatamaz.
      (Ohrschmerz, 25.02.2008 17:35)
      bi dakka...
      #3056944 w !?
    • düsme korkusunun, "hasiktir ya ayagım kırılır simdi kesin burda" kelamının yasandıgı ve söylendigi andır. o an adamın aklına okulu gelir. "lan simdi ayagım kırılsa okula da gidemem" der. calısan kisi ise gidemeyecek olması yüzünden kara kara düsünür.
      o an böyle acayip bi' duygu yogunlugu yasanırken el yordamıyla kan ter icinde, göt yusuf yusuf diye dile gelmisken elektrik dügmesi bulunur. sonra o apartmandan hızla kacılır.
      (hayko cepkinin gozleri, 25.02.2008 17:35)
      bi dakka...
      #3056947 w !?
    • merdivenlerden inerken ezbere inilir hatta son adımı atarken sanki inilecek bir basamak varmış gibi gelir. bu yüzden kısa süreli sendelemeler olur.
      telefon ışığının bu duruma en iyi çare olduğu durumdur.
      (klorlu su boregi, 25.02.2008 18:38)
      bi dakka...
      #3057216 w !?
    • asansörde karanlıkta kalmaktan iyi bir durumdur...en azından yol alırsınız...
      (crazyhodja, 25.02.2008 18:57)
      bi dakka...
      #3057304 w !?
    • kör kuyularda merdivensiz kalmaktan daha hallice olan durum.
      (ben hep 17 yasindayim, 25.02.2008 19:01)
      bi dakka...
      #3057315 w !?
    • (bkz: ağır ağır çıkacaksın bu merdivenlerden)
      (bkz: ahmet haşim)
      (spike, 25.02.2008 19:07)
      bi dakka...
      #3057348 w !?
    • (bkz: kilitlenmek)
      (aribadoribore, 25.02.2008 19:12)
      bi dakka...
      #3057371 w !?
    • devamında "ay şimdi düştüm düşeceğim" sıkıntılarıyla boğuşmanıza sebebiyet verecek durum. lakin bundan da beteri vardır. siz hiç asansörde ışıksız kaldınız mı diye sorar bu insanoğlu. bunu ancak yaşayan bilir, öyle böyle değil.* *
      (roark, 25.02.2008 19:12)
      bi dakka...
      #3057376 w !?
    • belli bir ritimde* çıkar ya da inerken yaşanırsa, insanın içini dusme korkusu ile dolduran olay. genellikle düşülmez ama o korku dolayısıyla hafif bir tökezleme yaşanır.
      (batuhanyedek, 25.02.2008 19:15)
      bi dakka...
      #3057381 w !?
    • çocukların en büyük korkusudur. ortamın sessiz olması korkuyu daha da derinden hissettirir onlara. garipten gelen ıslık sesi ise maksimuma çıkartır.
      (can bogazdan gelir, 25.02.2008 19:16)
      bi dakka...
      #3057384 w !?
    • - anam, ışık söndü!
      + sönmedi, ben söndürdüm!
      - izzet abi?
      + he yaa, kapıcı diye aşağıladığın izzet abi!
      - abi dur napıyorsun!
      + abi deme bana erkan! apartmana geldiğin ilk günden beri seni arzuluyorum!
      - a aktif p pp pasif?
      + aktif, sapına kadar hemi de..
      - ananıskii!
      (nikim yok benim, 25.02.2008 19:16)
      bi dakka...
      #3057385 w !?
    • yanlislikla zile basmakla devam edilen eylemdir. *
      (objebi, 25.02.2008 19:16)
      bi dakka...
      #3057386 w !?
    • elektrikler kesilmediği sürece artık pek de sorun olmayan durumdur. zira, bunların sensörlüleri çıkmış, insanoğlunu elektrik düğmesi aramaktan kurtarmıştır.
      (SuluBoya, 25.02.2008 19:38)
      bi dakka...
      #3057504 w !?

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: apartmanda merdivende kalmak
    :D:Dpaylaşım için tşkler ablacım

3. _C_E_Y_L_A_N_

_C_E_Y_L_A_N_ Forum Okuru

ELiNe SaGLiK

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

emegıne saglık canım..çok hostu

apartmanda merdivende kalmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Apartmandan Kaçış

Apartmandan Kaçış

apartmandan kaçış Açlıktan ölmeden önce apartmandan çıkış yolunu bulmalısınız. http://www.gamershood.biz/cicurateLINK/owngames/EscapeTheApartment/EscapeTheApartment.swf
  2. Apartman

Apartman

Her çeşit yüksek binalar sıkıntılı hayata, meydana gelecek bir olayın küçük belirtilerine, Çevresi açık yahut birkaç katlı basık binalarla kaplı apartman mağrur ve cimri insana, Şehir merkezi dışında yahut köyde görülen apartman meydana gelecek garip birr duruma delalet eder. ( Apartman dairesi için Bakınız; Bina.)Aile içinde bazı tartışmalar olabileceğine işaret eder. Aile içinde bazı...
  3. Merdiven

Merdiven

Dini emirleri yerine getiren kimse için düşmanlara galip gelmeye, fasıklar için inanç zayıflığına ve günaha; Merdiven çıkmak hayır ve kurtuluşa, itibar ve şerefe, makam ve mevkiye, rızık ve nimete; inmek ise üzüntü ve kedere, makam ve mevki kaybına, itibbardan düşmeye, Merdivenden düşmek makam ve görevini kaybetmeye, Merdivenden düşmek üzere iken tutunarak kurtulmak itibar iadesine, göreve...
  4. Merdiven basamakları

Merdiven basamakları

Rüyada merdiven basamaklarini görmek, yücelmenin sebeplerine, dünya ve ahirete yönelmenin vesilelerine delalet eder. Merdivenin basamaklari, mühlet vermeye, hileye ve derece derece bir seye yaklasmaya, bazan da merdiven basamaklari, yolcunun duraklarina veya zaman zaman konaklayacagi yerlere delalet eder. Bazan da merdiven basamagi, evin hizmetçisine ev sahibinin köle ve katibine delalet eder....
  5. Merdiven sandalye

Merdiven sandalye

Fonksiyonel sandalye Sandalye modelleri Merdiven her eve lazım. Ben özellikle perde takarken, buzdolabının, dolapların üstünü silerken ve mutfak dolabının en üst rafından birşeyler alırken çok gerek duyuyorum. Zebra perde modellerini de en çok bu asma derdi yok diye seviyorum. sandalyeye de basıp çıkyorum bazen ama bazı durumlarda sandalyenin yükseltisi yetmiyor. Benim durmumda olan melekler...

Sayfayı Paylaş