gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Apartmanda Ortak Kullanım Alanları nelerdir bilen var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Apartmanda Ortak Kullanım Alanları nelerdir bu konuda bilgiye ihtiyacım var bizim apartmanda ortak kullanılması gereken yerleri de bazı daireler sahiplenmiş sizden bilgi gelirse bunun tam aksini ıspat edebilirim. Çünkü emin değilim iddia ediyorlar:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Apartmanda Ortak Kullanım Alanları nelerdir bilen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mıknatısın Kullanım Alanları nelerdir?

Mıknatısın Kullanım Alanları nelerdir?

Mıknatısın Kullanım Alanları nelerdir lütfen acil olarak cevap verirseniz çok makbule geçer şimdiden çok tşkler.
  2. Açılama Nedir bilen var mı?

Açılama Nedir bilen var mı?

Merhaba size bir sorum olacak tabi cevap verirseniz bende Açılama Nedir öğreneceğim evet sorumu cümle içersinde sordum ama bir daha net olarak sorayım Açılama Nedir aranızda bilen var mı?
  3. Açınmak Nedir bilen var mı?

Açınmak Nedir bilen var mı?

Merhaba kızlar size geçenlerde duyupta anlamını bilmediğim ve merak ettiğim bir kelimenin açıklamasını sormak için yazıyorum acaba aranızda Açınmak Nedir bilen var mı?
  4. Açınsama Nedir bilen var mı

Açınsama Nedir bilen var mı

Merhaba ya ben bi kelime duydum da anlamını bilmiyorum merak da ediyorum acaba Açınsama Nedir biliyor musunuz biliyorsanız bana da yazın anlamını
  5. Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

oruk nedir oruk ne demektir Sevgili melekler, yine herkesçe bilinmeyen yöresel bir lezzet oruk nedir bahsedeceğiz sizlere. Oruk, Hatay mutfağının ana yemeklerinden biridir. Et, bulgur, baharat yoğrulup elle oyulduktan sonra içine ceviz veya fıstık ile yağda kavrulmuş kıymanın doldurulup kapatılarak fırında veya yağda kızartılmasıyla yapılan bir çeşit içli köftedir. İşte orukla ilgili diğer...

Sayfayı Paylaş