gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Apartmanda Yaşayabilen Köpekler hangi cinslerdir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba 4 yaşında ki kızım ve 7 yaşında ki oğlum eve bir köpek almamızı istiyor lakin biz apartmanda oturuyoruz acaba Apartmanda Yaşayabilen Köpeklerin cinsleri neler bilmiyoruz bu konuda bize fikir verirseniz çok sevinirim:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Apartmanda Yaşayabilen Köpekler hangi cinslerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Köpek Cinsleri Hakkında Bilgiler

Köpek Cinsleri Hakkında Bilgiler

süs köpeği cinsleri süs köpekleri cinsleri küçük köpek köpekleri hakkında bilgi köpeği hakkında bilgi Affenpinscher Kökeni: Affenpinscher 1600'lü yıllarda Almanya'da ortaya çıktığı bilinmektedir. Türün ortaya çıkışı hakkındaki en kuvvetli varsayımlardan biri ise yerel Alman Pinscher ile Asya kökenli küçük Buldog benzeri bir cinsle çaprazlandığı yönündedir. Brussels Griffon ve Miniature...
  2. Köpek Cinsleri Neden Çoktur?

Köpek Cinsleri Neden Çoktur?

İnsanın köpeği evcilleştirmesi, avcılıkta ona duyduğu ihtiyaçtan kaynaklandı. Köpeğin avcılık yeteneği, sürati, işitme ve mükemmel koku duyusu, insanı diğer hayvanlardan koruyacak kadar gözü pek olması ve sadakat duygusu, av asistanlığından da Öte, onu insanın en iyi dostu yaptı. Hatta köpeği insanın evcilleştirmediği, bu özelliklerinden dolayı köpeğin insana yaklaşarak, birlikte yaşamayı...
  3. Köpek bakmak isteyenler için Apartmanda Bakılabilecek Köpek Cinsleri

Köpek bakmak isteyenler için Apartmanda Bakılabilecek Köpek Cinsleri

Apartmanda Bakılabilecek Köpek Cinsleri Apartmanda Bakılabilecek Köpekler Nelerdir Merhaba Sevgili Melek'ler ve apartmanda hangi köpekler beslenir diye bize soru soran sevgili misafirimiz, bu yazımızda evcil hayvan bakımı konularımıza bir yenisini daha ekliyor ve sizlere apartmanda hangi köpekler bakılır diye bilgiler sunuyoruz. Apartmanda köpek bakmayı düşünüyorsanız, diğer dairelerde...
  4. Apartman Dairesinde Beslenebilecek Köpek Cinsleri

Apartman Dairesinde Beslenebilecek Köpek Cinsleri

Bu konu; apartmanda beslenebilecek köpek cinsleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, evcil hayvanlar bu dünyanın bir parçası ve hayatımızın vazgeçilmezi. Bazılarımız hayvanlardan hoşlanmasa da istekleri sadece sevgi olan bu hayvanları pek çoğumuz evlerimizde besliyoruz. Ve tabi bunu yaparken de etrafımızdakilerin nasıl bize saygı duymasını bekliyorsak biz de etrafımıza saygı...
  5. evde hangi cins köpekler beslenir?

evde hangi cins köpekler beslenir?

Merhaba Melekler. Ben eve köpek almak istiyorum ama annemi ikna edemiyorum.Bunun için araştırma yapıyorum.Evde hangi cins köpeklerin beslenmesi en uygun olur?

Sayfayı Paylaş