gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

apartmanı ben yaktım :S

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

o zamanlar bahçelievlerde oturuyorduk aranızda bahçelievleri bileniniz varsa basın sitesine doğru apartmanlar birbirine girmiş şekildedir..neyse..ben daha o zaman ilkokula gidiyordum.yatsı vaktinden sonra elektrikler kesildi annemde beni bakkala mum almaya gönderneye çalışıyordu ben korkuyorum dedikçe bişey olmaz dedi ve göndermeyi başardı..evin kapısından çıkınca birileri merdiven demirlerine mum koymuş bende onu alıp aşağıya indim.ben bakkaldan gelene kadar mumu kimse almasın diye mumu apartmanın girişindeki elektrik saatlerinin dolabına koydum çocukluk işte dolapların kapağı tahtadan yanacağı nerden aklıma gelsin..ben bakkaldan gelene kadar apartmanı alevler almış...neyseki itfaiye zamanında yetişti..ve hala annem dahi bilmiyor...çok üzgünüm...

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    :hhh: allah iyiligini versin cnm :)
    ama cocuklukta olur böyle seyler :D

annen degil, ama Biz biliyoz artik :tik:

3. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    zaten annem şimdi öğrense bu yaşımda alır terliği eline........... gerisi malum..

4. kisiselbirintihar

kisiselbirintihar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Onun yarattıgı psikoloji kötü olmalı ya .s

5. kadersiz kader

kadersiz kader Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    senin yerinde olmak istemezdim kötü bi durum bncede allah iyliğini versin :D

6. CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım yaaa :) şimdi gülüyoruz bole olaylara ama yaşarkennn ne kadar zordur.. Bende küüçükken piknikte kendi mangalımı yakacam diye koca agacı yakmıstım... yaa yıllarca vicdan azabındann kac tanee cam agacı diktim ... kocaman agacı nasıl tutusturdum anlayamadım ama kucukluk iştee.. şimdi herkes mangalı yakmamı istiyor ama işime gelmediginden yakmıyorum... ozaman yasakyaa dadlu geliyordu ateş yakmak vs....

7. 99karanfil

99karanfil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnmm unutmayalımki hatalar çocuklukta yapılır değilmi, onlardan bile yeri geliyo ders alıyoruz şöyle oturup düşününce ,haksızmıyım arkadaşlar

8. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha ay çok komik bir durum ama ilk yorumu yapan arkadaşın dediği gibi o olay o anda çok üzücü :) :) :haha: [​IMG]

üzülme canım benim :)

apartmanı ben yaktım :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Apartman

Apartman

Her çeşit yüksek binalar sıkıntılı hayata, meydana gelecek bir olayın küçük belirtilerine, Çevresi açık yahut birkaç katlı basık binalarla kaplı apartman mağrur ve cimri insana, Şehir merkezi dışında yahut köyde görülen apartman meydana gelecek garip birr duruma delalet eder. ( Apartman dairesi için Bakınız; Bina.)Aile içinde bazı tartışmalar olabileceğine işaret eder. Aile içinde bazı...
  2. Bakmayın, yazılarıma sinmiş hüzne…şanslı biriym ben..

Bakmayın, yazılarıma sinmiş hüzne…şanslı biriym ben..

Her Şeye Rağmen Şanslı Biriyim Ben! Her şeye rağmen şanslı biriyim ben! Bakmayın, yazılarıma sinmiş hüzne… Hiç ağlamadığımdan değil; çok akıttım gözyaşımı içime… Hiç kaybetmediğimden değil birini… Çok yandım ciğerimden; baktığım her yere, sevdiklerimin yüzünü kazıdı hasret… Yıldızlarla doluydu gökyüzüm; kapkara bir boşluk bıraktılar kayanlar… Bir daha asla dolduramadım. Gidene...
  3. evli amirim ve ben.. :S

evli amirim ve ben.. :S

:dil::dil: 3 yıl bitmek üzere.. yanlış olduğunu biliyorum, acımasız eleştirilerinizede açığım.. amirim ile birlikteliğim iniş çıkışlarla tehlikelerle bu zamana kadar geldi. evli çocuğu var.. eşi maalesef çok çirkin.. :S çirkinlik bir tarafa huysuz, eşini sürekli üzüyor, şahit oldum :( ayrıca çok yakışıklı, çok karizmatik, çok başarılı.. yatakta ise inanılmaz.. :) burdan çıkacak ders...
  4. Suna Dumankaya Göbek yağı eritici formülü

Suna Dumankaya Göbek yağı eritici formülü

göbek eritici bitkisel yağlar göbek eritici formüller yağ bitkisel yağlar yağ çorba 1 çorba kaşığı limon suyu 1 çorba kaşığı susam yağı 1 çorba kaşığı biberiye yağı 1 çorba kaşığı okaliptüs yağı bu malzemeleri karıştırarak elde ettiğiniz yağı dairesel hareketlerle göbek bölgesine yedirerek masaj yapınız.Düzenli spor ile birlikte kullanılması durumunda göbek yağları sorunu ortadan...
  5. arkadaslar ben bir düsük yaptım ve simdi 2.5 aylık hamişim

arkadaslar ben bir düsük yaptım ve simdi 2.5 aylık hamişim

acaba ilişkiye girsem birsey olur mu ? Yani bilen arkadaşlarım yazarsa sevinirim. nelere dikkat etmem gerekiyor. Şimdiden teşekkür ediyorum sağolun.

Sayfayı Paylaş