apartmanı ben yaktım :S

makber

Yeni Üye
Üye
apartmanı ben yaktım :S
o zamanlar bahçelievlerde oturuyorduk aranızda bahçelievleri bileniniz varsa basın sitesine doğru apartmanlar birbirine girmiş şekildedir..neyse..ben daha o zaman ilkokula gidiyordum.yatsı vaktinden sonra elektrikler kesildi annemde beni bakkala mum almaya gönderneye çalışıyordu ben korkuyorum dedikçe bişey olmaz dedi ve göndermeyi başardı..evin kapısından çıkınca birileri merdiven demirlerine mum koymuş bende onu alıp aşağıya indim.ben bakkaldan gelene kadar mumu kimse almasın diye mumu apartmanın girişindeki elektrik saatlerinin dolabına koydum çocukluk işte dolapların kapağı tahtadan yanacağı nerden aklıma gelsin..ben bakkaldan gelene kadar apartmanı alevler almış...neyseki itfaiye zamanında yetişti..ve hala annem dahi bilmiyor...çok üzgünüm...

zaten annem şimdi öğrense bu yaşımda alır terliği eline........... gerisi malum..

Canım yaaa :) şimdi gülüyoruz bole olaylara ama yaşarkennn ne kadar zordur.. Bende küüçükken piknikte kendi mangalımı yakacam diye koca agacı yakmıstım... yaa yıllarca vicdan azabındann kac tanee cam agacı diktim ... kocaman agacı nasıl tutusturdum anlayamadım ama kucukluk iştee.. şimdi herkes mangalı yakmamı istiyor ama işime gelmediginden yakmıyorum... ozaman yasakyaa dadlu geliyordu ateş yakmak vs....

cnmm unutmayalımki hatalar çocuklukta yapılır değilmi, onlardan bile yeri geliyo ders alıyoruz şöyle oturup düşününce ,haksızmıyım arkadaşlar

hahaha ay çok komik bir durum ama ilk yorumu yapan arkadaşın dediği gibi o olay o anda çok üzücü :) :) :haha:
bebek_opucuk.jpg

üzülme canım benim :)

Geri