gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Apb Reloaded Beta Oyunu Sistem Gereksinimleri

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Apb Reloaded Beta Sistem Gereksinimleri Apb Reloaded Beta Oyunu Sistem Gereksinimleri Apb Reloaded Beta Sistem Gereksinimleri Nelerdir

Bu yazımızda oyunsever meleklerimiz için apb reloaded beta oyun gereksinimleri ile ilgili bilgileri veriyoruz :)

All Points Bulletin (APB), oyunseverler arasında efsane olmuş ve hala da milyonlarca oyunsever tarafından zevkle oynanan GTA oyunu örnek alınarak oluşturulmuş ücretsiz oynanabilen online tps (third person shooter) oyunu

APB: Reloaded oyununda olaylar San Paro kentinde geçiyor. Kaosun hüküm sürdüğü bu kentte bir tarafta kentte kanun ve düzeni sağlamak, suçluları yakalamakla görevli İnfazcılar (Enforcers) diğer tarafta ise oto hırsızlığı başta olmak üzere her türlü suça bulaşan Suçlular (Criminals) olmak üzere iki taraf var. Oyuna başlarken bu iki gruptan istediğinizi seçiyorsunuz.

Oyuna ilk kez girdiğinizde kadın veya erkek bir karakter oluşturuyorsunuz. Karakterinizi özelleştirmede APB: Reloaded size sayısız seçenek sunuyor. Öyle ki her oyuncu karakter özelleştirmeye biraz zaman ayırsa eminiz oyunda birbirine benzeyen iki karakter göremeyeceğiz. Çünkü saç ve deri renginden tutun, göz, burun, çene tipi, büyüklüğü hatta gözünüze takacağınız ilginç lensler gibi çok çeşitli değişiklikler yapabiliyorsunuz.

Apb Reloaded Beta Oyunu Sistem Gereksinimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süpercan oyun sistem gereksinimleri

Süpercan oyun sistem gereksinimleri

süper can süpercan oyunu nasıl oynanır, süpercan oyunu sistem gereksinimleri, sistem nasıl olmalı hakkında genel bilgiler süper can oyunu hakkındaki tüm bilgileri bu başlık altında topladık melekler süper can nasıl oynanır? Süpercan oyununu oynayabilmeniz için Türk Telekom müşteri olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde oyunu ücretli ve ücretsiz bir şekilde oynamanız mümkün değildir....
  2. Apb Reloaded Beta Sistem Gereksinimleri

Apb Reloaded Beta Sistem Gereksinimleri

Apb Reloaded Beta Sistem Gereksinimleri nelerdir lütfen bana bu konuda bilgi vererek yardımlarınızı esirgemeyin.
  3. windows 8 için sistem gereksinimleri nelerdir?

windows 8 için sistem gereksinimleri nelerdir?

Slm,windows 8 kurmak istiyorum ama siztem gereksinimleri hakkında tam bilgim yok yardım edebilirmisniz?
  4. PES 2014 minimum sistem gereksinimleri

PES 2014 minimum sistem gereksinimleri

Pes oynamayı sevenler,pes oynamak için hangi sistem gerekiyor,pes gereksinim sistemi hangisi,2014 pes gereksinim sistemleri,pes gereksinim önerileri,pes oynarken geçerli işletim sistemi Konami şirketi tarafından geliştirilen ve dünyanın en popüler video oyunları arasında yer alan Pro Evolution Soccer oyununun 2014 serisi oyun severler tarafından merakla bekleniyor.İşte PES 2014‘ün sistem...
  5. beta

beta

mrb.beta test sonucum 0.500 negatif.fakat okudugum bir yoruma göre yumurtlama olma ihtimali varmış ve doktor hastaya gebeliğin tutunması için FARLUTAL diye bir ilaç vermiş.sizce bu değer de gebelik ihtimali varmı

Sayfayı Paylaş