gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Apış arası

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

apış arası resimleri apış arası resmi kadın Rüyada kendinizin veya bir baskasinin avret yerini görmek bir çok sekilde yorumlanir. Bu rüyayi görüs sekline göre, kötü bir seyle karsilasmak, ecelinin yakin olmasi, büyük bir tehlike içinde bulunmak, yakinlarindan birinin ölümü veya bulundugu yerde büyük bir bela ve felaketin meydana çikmasi ile tabir olunur. Genel olarak avret yeri görmek, zenginlige de yorumlanacagi gibi, çok evlat sahibi olmaya da tabir edilmektedir. Rüyada bir kadinin avret yerini görmek uzun ömre delalet eder. Bir kadinin bir erkegin avret yerini görmesi ise, kötü bir haber alacagina isarettir.

Apış arası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burçlar Arası Uyum (AKREP)

Burçlar Arası Uyum (AKREP)

akrep erkeği kova kadını akrep erkeği kova kadını uyumu balık uyumu burcu Akrep ile Akrep AKREP ERKEĞİNE GÖRE AKREP KADINI İki Akrep arasındaki ilişkinin nasıl olacağını söylemek cidden zordur. Kesin olan tek şey, bunun dünyevi bir şey olmayacağıdır, klasik anlamda bir aile mutluluğu ise asla. Akrep burcunda doğan iki insan arasındaki ilişkinin daima savaşçı bir karakteri vardır. İki...
  2. Parmak Arası Örgü Terlikler

Parmak Arası Örgü Terlikler

Örgü örmeyi seviyorsanız ve birazda yaratıcıysanız incik boncuk işlerinden hoşlanıyorsanız işte tam sizlik terlik modelleri...Geçen seneden kalan giymekten sıkıldığınız terlikleri ufak tefek değişikliklerle yepyeni bir havaya sokabilirsiniz... İşte tığ işi terlik modelleri :tik:
  3. dotla arkadaş arasındaki fark

dotla arkadaş arasındaki fark

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Aras Bulut İynemli biyografi

Aras Bulut İynemli biyografi

aras bulut iynemli aras bulut iynemli ablası kim biyografi aras bulut iynemli biyografi, kimdir, kısaca hayatı, filmleri, dizileri, resimleri Son dönemlerin en popiler dizilerinden olan "Öyle Bir Gerçer Zaman Ki" dizisinin Mete'si yani Aras Bulut İynemli hakkında bilgiler sunuyoruz sizlere Melek'ler... Aras Bulut İynemli (d. 25 Ağustos 1991), Türk dizi oyuncusu. Ağabeyi...
  5. hıristiyanlık müslümanlık arasındaki farklar

hıristiyanlık müslümanlık arasındaki farklar

hıristiyanlık müslümanlık hırıstiyan ve islamiyet arasındaki fark Misafirimiz neden, nasıl merak etti bilmiyorum ama onun "hırıstiyan ve islamiyet arasındaki fark" sorusunun ardından bende bu konu hakkında merak besledim ve arasştırdım Melek'lerim. Ee tabiki bilgileri sizlerle paylaşıyorum :) İslâmiyet ile bugünkü Hristiyanlık arasındaki belli başlı ayrılıklar şunlardır:...

Sayfayı Paylaş