gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

apndis ağrısı nasıl geçer

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

apndis ağrısı nasıl geçer neler yemek gerekiyor arkadaşlarım ?Teşekkür ediyorum lütfen bana bilgi verin çok ihtiyacım var daha öönceden ameliyat olmuştum yeride ağrıyor yha :S

apndis ağrısı nasıl geçer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baş Ağrısı Nasıl Geçer?

Baş Ağrısı Nasıl Geçer?

sinüzit ağrısı nasıl geçer sinüzit baş ağrısı nasıl geçer Benim gibi sinüzit migren ve bilumum baş ağrısı adına ne varsa çeken kişiler iyi bilirki şu illet ağrılar bir tuttu mu kolay kolay kurtulamazsınız hele bazen saatler hatta ggün boyu bile süren ağrılar bile vardır ki buda insana işkence acısı yaşatır.Sizlere başağrılarınızdan kurtulmanın yollarıyla ilgili uzmanların önermiş olduğu ve...
  2. Mide Ağrısı Nasıl Geçer

Mide Ağrısı Nasıl Geçer

Mide Ağrısı Nasıl Geçer Konusu bu derten muzdarip olanlar için acil cevap aranan önemli bir sağlık problemidir.Mide Ağrısını geçirmenin doğal yolu hakkında size bilgiler verelim Mide Ağrıları İçin Doğal Çözümler 1-Damla Sakızlı Macun Mide Ağrısı İçin Bir çoğunuz zaten biliyorsunuzdur Damla Sakızlı Macun bu konuda en etkili doğal yoldur heryerde bulabileceğiniz bu mucize karşım mide...
  3. Karın Ağrısı Nasıl Geçer ?

Karın Ağrısı Nasıl Geçer ?

Karın ağrısına ne iyi gelir Karın ağrısı nasıl geçer karın ağrısına iyi gelen bitkiler Bu makalemizde karın ağrısına iyi gelen şifalı bitkilerden bahsedeceğiz sizlere melekler :) Karın ağrısı yaşadığınız anda bu şifalı bitkilerden yararlanabilirsiniz.Şifalı bitkilerden eldeedeceğiniz bitkiçayları ve masaj yağları karın ağrısını geçirmede birebirdir. Bir tutam kuru veya yaş nane : Bir...
  4. Boğaz Ağrısı Nasıl Geçer?

Boğaz Ağrısı Nasıl Geçer?

boğaz ağrısına ne iyi gelir,boğaz ağrısı tedavisi,boğaz ağrısı nasıl geçer,boğaz ağrısı nasıl çabuk geçer,boğaz ağrısının nedenleri,boğaz iltihaplanması nasıl geçer,boğaz ağrısı tedavisi hakkında bilgiler Boğaz ağrısı en sık karşılaşılan şikayetlerdendir. Bu yüzden bir çok kişi muayene ve tedavi olmaktadır. Boğaz ağrısına neler yol açar ? Boğaz ağrısı, birçok rahatsızlığın belirtisi...
  5. boğaz ağrısı nasıl geçer?

boğaz ağrısı nasıl geçer?

Günaydın .Ben öğrenciyim Ailemden uzağım boğazım çok ağrıyor bu ağrıyı nasıl geçirebilirim ??

Sayfayı Paylaş