gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Apo beni ağlattı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] SEVGİLİSİ ABDULLAH OĞUZ'UN 'SICAK' FİLMİNDE BAŞROL OYNAYAN EBRU AKEL'DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR.
    Abdullah Oğuz'un yönettiği 'Sıcak' adlı filmde başrol oynayan Ebru Akel: Önce ikinci rol için anlaşmıştık. Ama sonra Apo bana inanıp, başrol verince sevinçten ağladım. Gözyaşlarımın adı 'mutluluk', soyadı ise 'gurur' oldu

Başarılı sunucu Ebru Akel, Abdullah Oğuz'un yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği 'Sıcak' adlı projede; ilk kez bir sinema filminin başrol oyuncusu olarak kamera karşısına geçti. Daha önce 'Organize İşler' filminde konuk oyuncu olan Akel; 'Sıcak'ta 'Eda' karakterini canlandırmaya hazırlanırken, Abdullah Oğuz tarafından başroldeki 'Meryem'in deneme çekimlerine alındı. Ebru Akel, çekimlerden sonra 'Meryem' rolüne terfi ettiğini öğrenince sevinçten ağladığını itiraf etti. Rolü için mayıs ayından beri 'Meryem'le iç içe yaşadığını söyleyen Ebru Akel; 'Apo' diye hitap ettiği Abdullah Oğuz'la 'arkasında durduğu bir ilişki' yaşadığını da sözlerine ekledi.

Apo beni ağlattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peki en son ne zaman ağlattınız?

Peki en son ne zaman ağlattınız?

Hayatta ağlamaktan çok aynı derece önemsediğimiz bir davranış olmalı..O da "ağlatmak" ...Uykularımızı kaçıran...Vicdanımızı içten içe parçalayan bir duygu... Ne için olursa olsun...Haklı da olsanız karşıda ki ağlayınca hep suçluluk duyarsınız... En son karşınızdakinin gözünden verdiğiniz mutluluk duygusundan mı...Yoksa acı duygusundan mı gözyaşı getirdiniz???
  2. Hesap Sorulacak Apo Denen Köpekten

Hesap Sorulacak Apo Denen Köpekten

apo denen köpekten apo denen köpekten dinle şiiri Yiğit olanın lokması cana azıktır beyler Kimse bana söylemesin buna yazıktır beyler Soyu soysuz olanın sütü bozuktur beyler Bunların soyu bozulmuş Türk'e düşman göbekten Bu hesap sorulacak Apo denen köpekten! Kan istediniz canlardan bitmedi inadınız Oğuz size yar olmadı budüz idi adınız Senelerdir bu vatanın ekmeğini yediniz Suyunuzu...
  3. Harun Kolçak - Ağlat Beni

Harun Kolçak - Ağlat Beni

Sanma ki ben bilmiyorum oyunun kurallarını Ama tercih etmiyorum Denedim hiç tat almadım Olana kadar bekliyorum Gururdan sevgi ölür mü Yağmursuz çiçek büyür mü Bir kaç cümle son bir bakış Bilinmez maceralara gidiyorsun can evimden Ağlat beni sana da bu yakışır İnsan bu elbet bunada alışır Bela oldun zaten başıma Git gidişin aslında benim kurtuluşumdur Gururdan sevgi ölür mü Yağmursuz...
  4. Zakkum - Ağlat Beni

Zakkum - Ağlat Beni

uykunda izledim seni, masum ve bir başına... bak demin gülümsedin dokununca dudağina.. bir ayrilik mı eksik yüzünün kivriminda? yarin uyandiginda, benden kalacak o da... bir fotoğraftir belki bende saklı kalan ilkbaharda çekilmiş sonbaharda yakilan kör baliklar gibi ağlara takilan.. sigaramin ucunda derdimi harmanlayan ben kendim yapamadim bari sen ağlat beni ağlat beni ağlat beni ağlat...
  5. Müslüm Gürses - Ağlattı Kader

Müslüm Gürses - Ağlattı Kader

gözlerimde duman duman yaş arzularım hep yarım kaldı Allahım ne günah işledim yüreğimi sancılar sardı ağlattı kader ağlattı kader gülmek istedikçe ağlattı kader mutluluk sır oldu ben bilemedim gülmek istedikçe aşlattı kader doğduğuma pişman olmuşum hayat yolunda yorulmuşum yaşamayı ümit ederken ah bir aşk için ziyan olmmuşum __________________

Sayfayı Paylaş