gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Apolet

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

apolet modası modelleri çeşitleri Apolet görmek gösterisle ilgilidir. Rüyada elbisesine sirmali apoletler taktigini gören, hayatinda oldugundan daha fazla görünen bir kimsedir. Üzerinde üniforma olmadigi hal-de, yalniz apoletle dolasmak, gülünç kiyafetlerle gezdiginize ve herkesi kendinize güldürdügünüze isarettir. Üzerinde apoletleri olmayan bir forma giydiginizi görmek, sadeligi ve oldugunuzdan daha düsük bir gösterisi seven bir kimse oldugunuza delalet eder.

Apolet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsla Perfectionar Şapka ve Apolet Modelleri

İsla Perfectionar Şapka ve Apolet Modelleri

apolet modelleri apolet Yazın herhangi bir tişörtle birlikle kullanıldığında sizi oldukça şık bir gürünüme kavuşturak harika apolet modelleri var...işte onlardan bikaçı; Ve yine aynı markanın biz bayanlar için hazırlamış olduğu birbirinden güzel ve şık şapkaları... (Resimler Alıntıdır...)
  2. Apolet Modası

Apolet Modası

apolet modası apolet modelleri satın al Son bir yıldır zımba baskılı apolet modelleri oldukça moda... Elbiselerde taşli, pullu ve simli modeller tercih edilirken; ceketlerde ise daha çok zımba baskılılar tercih ediliyor... Ve eğer evde kullanmadığınız atmaya da bi türlü kıyamadığınız basit bir penyenizi harika bir tişört haline getirebilirsiniz... Nasıl mı? tabiki apoletlerle... Hemen...
  3. Tasarımcıdan son moda apoletler, vatkalar kızlarrrr!

Tasarımcıdan son moda apoletler, vatkalar kızlarrrr!

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. uzun süredir takip ediyordum bu forumu. Irmak ünalın apoletiyle ilgili yazı okumuştum. bir kaç arkadaşımız ona benzer arıyordu. Ben İzmir de apolet, vatka, çanta, babet, tshirt, bady, etek tasarlayıp yapıyorum ve satıyorum. İlgilenenler varsa bana özel mesaj atabilirler. pasaj.com da ürünlerim var. apoletci nickim.

Sayfayı Paylaş