gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Apple dünya sıralamasında 5. sıraya yerleşti

Konu, 'Meleko Destek' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

apple dünyada kaçıncı,apple dünyanın kaçıncı büyük şirketi,apple dünyada kaçıncı sırada,apple'ın dünya sıralaması hakkında bilgiler
    36731.jpg

Apple’dan güzel bir yükseliş başarısı haberi geldi. Son günlerde yeni telefonu iPhone 6 ve 6 Plus gündemden düşmüyor. Şimdi ise bilgisayarları ile gündeme gelen Apple beşinci sıraya yükseliyor. Cep telefonunda olduğu kadar bilgisayar sektöründe de en başarılı isimlerden biri olan firma, bu zamana kadar yaptığı Mac’lerden oldukça adını söz ettirse de bilgisayarlarının üretim miktarı oldukça az olduğu için bir o kadar da laf işitmişliği vardır.

Apple bu huyundan vazgeçmeye kararı alarak bir anda beklenmedik bir yükselişle karşılaşmamızı sağladı. Üretim miktarında oynamalar gerçekleştirene %6,3 pazar payını elde etti ve bununla birlikte Dünya’nın en büyük beşinci firması konumuna geldi. Araştırma sonuçlarını ise yukarıda ki görselde görebiliyorsunuz. Lenovo, HP ve Dell ilk üç sırayı alırken Acer dördüncü sıraya yerleşmeyi başarmış. Bu markaların gerek çok çeşitlilik gerekse üretim miktarında ki yoğunluktan dolayı ilk sıralarda yer aldığını biliyoruz. İlk 3′ün yerinden kıpırdayacağını pek düşünmesekte Apple’ın ne yapacağı belli olmayabilir.

Apple dünya sıralamasında 5. sıraya yerleşti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın ilk yerleşim yeri..

Dünyanın ilk yerleşim yeri..

dünya resmi dünyanın resimleri dünya tarihteki ilk yerleşim yerleri dünyanın resmi Dönem ödevimdi 90 almıştım hiç unutmam neymiş efendim ansiklopedi yerine netten araştırsam daha iyi sonuçlar alabilirmişim... taaa orta 3 e gidiyorum bırak ozamanlar neti kullanmayı bile bilmiyordum ki bilen bile çok azdı....geçenlerde kuzenim bu konu hakkında ödevi olduğunu söyledi tam zamanı dedim.... 9000...
  2. Apple Iphone 5 Özellikleri Fiyatı

Apple Iphone 5 Özellikleri Fiyatı

apple iphone 5 özellikleri ve fiyatı apple iphone 5 özellikleri apple iphone 5 çıktı mı Teknoloji dünyasının hızına yetişilemiyor melekler :) Öyle ki hatırı sayılır bir para ödeyip aldığınız cep telefonu üzerine 6 ay sonra bir üst modeli çıkıyor ve elinizde ki telefonun değeri de hemen düşmüş oluyor. Kısacası teknolojiyi takip edebilmek için sırtınızın hayli sağlam olması gerekiyor :D:D Bu...
  3. İşte Apple Iphone 5 Yeni Özellikler

İşte Apple Iphone 5 Yeni Özellikler

iphone 5 yeni haberler iphone 5 özellikler Sevgili melekler, daha önce açtığımız konumuzda Yeni Iphone 5 Özellikleri ve fiyatı hakkında sizleri kısaca bilgilendirmiştik. Bu yazımızda ise Apple Iphone 5 bilinmeyen özellikleri ile ilgili bilgiler vereceğiz sizlere.. :) Geçen sene için beklenen bazı değişiklikler bu sene gerçekleşecek gibi. Öncelikle yeni iPhone'un arka kasası artık cam...
  4. Sezeryanda dünyada kaçıncı sıradayız?

Sezeryanda dünyada kaçıncı sıradayız?

Sezeryan fiyatları aneztesi çeşitleri Merhaba kızlar Son zamanlarda biliyorsunuz bu konular baya gündemi meşgul ediyor Peki yapılıcak olanlarda devlet ne kadar haklı dye araştırma yaptım Sezaryen oranlarında dünyada ilk üçteyiz En yüksek sezaryenle doğum oranına sahip 5 ülkedenbiri olan Türkiye, Brezilya ve Çin’den sonra üçüncü sırada yer alıyor.
  5. Apple Iphone 5 Fiyatı Ne Olacak ?

Apple Iphone 5 Fiyatı Ne Olacak ?

iPhone 5 fiyatı iPhone 5 çıkış tarihi ve fiyatı Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz az önce açtığımız konumuzda sizlere Iphone 5 Türkiye'ye geliş tarihi ile ilgili bilgiler verdik. Bu sayfamızda da iPhone 5 fiyatı ile ilgili bilgiler vereceğiz... iPhone 5 operatörler ile anlaşmalı olarak satılacak. 2 yıllık kontrat şartı bulunan iPhone 5'in 16 GB modeli 199...

Sayfayı Paylaş