gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Aptal Martılar Aynı Ben`ler

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Aptal Martılar Aynı Ben`ler
    [​IMG] Şu aptal martılarda
    Aynı benler sanki
    Kendilerine sallanan her elde
    Simit var sanıyorlar(?)
    Çarpınca gerçek yüzlerine
    Kanatlarına
    Bir daha böyle olmaması umuduyla
    Çırpmaya devam ediyorlar
    İncitmiş oldukları
    Kanatlarını

alinti

Aptal Martılar Aynı Ben`ler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MaRtıLaR...

MaRtıLaR...

Bundan yüzyillar önce deniz aşırı, çok güzel bir ülke varmış. Tabi her masalda oldugu gibi bu masalda da o ülkenin bir kralı ve tabii ki bir de prensesi varmis. Prenses dünyalar güzeli bir kızmış. Kral ona bakılmasını yasaklamış, her gün dolaşmak için saray muhafızları ile sarayın dışına çıkacağı ilan edildiginde halk eğilir ve gözlerini kapatır, ya da evlerine kaçışırmış. Onu görmenin...
  2. Aptal

Aptal

Rüyada aptal denilecek kadar salak bir kimseyi görmek, is hayatinizda ve evinizin içinde saygi duyulan bir kimse oldugunuza isarettir
  3. Martı

Martı

Rüyada martı gören kimse, uzun zamandır beklediği, mutluluk verecek haberi alacak demektir. Haber olarak yorumlanır.Rüyada marti görmek, zenginlik, göl, cömertlik, iyi bir kisi, bir rivayete göre, zengin ve güzel bir kadin diger bir rivayete göre de her ne suretle olursa olsun, hayir ve nimete delalet eder. Evine bir marti tutup getiren, zengin ve güzel bir kadinla, kadin ise bir erkekle...
  4. Nil Karaibrahimgil - Ben Aptal Mıyım?

Nil Karaibrahimgil - Ben Aptal Mıyım?

Yemem ben artık bunları Tersyüz ettim hayatımı Dedim yak lambalarını Oyna sende zarlarını Bırak başkalarını Ben aptal mıyım? İşime gelmeyince hep Hayatın kendisi sebep Sen onca fırsatı tep Ben aptal mıyım? Aşkın şudur sözlük anlamı: Arıyorsun sen belanı Ben miyim hapse tıktığım Neden suçlu kılıklıyım Söyle gardiyanım Çok yatar mıyım? Ben aptal mıyım? Niye sordum soruları...
  5. Nil Karaibrahimgil - Ben Aptal Bir Kovboyum

Nil Karaibrahimgil - Ben Aptal Bir Kovboyum

Hey bebeğim Hadi gel şöyle çölde bi turlayalım Şu barda arkadaşlarım var Onlara uğrayalım Hem bişeyler içeriz hem iki laflarız Çok tatlı çocuklardır Uzun zamandır tanırız birbirimizi Ben aptal bir kovboyum Ama sana a-şığım Evimde yok ça-talım Evimde yok ka-şığım Hey bebeğim Sen evinde çatalı kaşığı olmamak ne demektir biliyomusun hı Fakir bi hayatın var Seninle çölde turlamak kadar Bara...

Sayfayı Paylaş