gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aptal

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada aptal denilecek kadar salak bir kimseyi görmek, is hayatinizda ve evinizin içinde saygi duyulan bir kimse oldugunuza isarettir

Aptal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aptalın öyküsü..

aptalın öyküsü..

Adamın biri, halinden yakınır dururmuş: "Çalışıyorum, didiniyorum ancak geçinebiliyorum. Üstelik yalnızım, kimim kimsem yok..." Böyle mutsuz mutsuz sızlanıp dururken, bir karar vermiş. Yollara düşüp bir melek bulacak, halini anlatıp ondan bu haksızlığı düzeltmesini isteyecekmiş. Yola koyulmuş. Dağda bir kurda rastlamış. Ayakta zor durabilen, bir deri bir kemik kalmış kurt, adama...
  2. En APTAL sorular?

En APTAL sorular?

BİRAZDAN OKUYACAKLARINIZ MAHKEMELERDE AVUKATLAR TARAFINDAN SORULMUŞ SORULARDAN DERLENMİŞTİR. ANCAK BİZİM AVUKATLARIMIZ HİÇ ALINMASIN, ÇÜNKÜ BU SORULAR AMERİKAN MAHKEMELERİNDE SORULMUŞ SORULARDIR. TÜRKCEYE CEVRILMISTIR... "UYKUSUNDA ÖLEN BİR İNSAN, ERTESİ GÜNÜN SABAHINA KADAR BUNUN FARKINA VARAMAZ, DEĞİL Mİ DOKTOR?" "EN GENÇ OLAN OĞLUNUZ, HANİ SU 20 YAŞINDA OLAN, KAÇ...
  3. en aptalca nıcler....

en aptalca nıcler....

uzun lafın kısası : ULK *Bebeğinizin altına yapmasını istemiorsanız çevirin üstüne yapsın. *Yarasa çok faydalı bir hayvandır. Öyle olmasa yaramasa derlerdi. *Bu erikson, başka erik yok. *Kadın hakkı yoktur çünkü hakkı erkek ismidir. *En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun. *Allah'ım kendim için birşey istemiorum. Sadece anneme elma yanaklı sütun bacaklı bal dudaklı bir gelin...
  4. Reddetme 'Aptal' Olur!

Reddetme 'Aptal' Olur!

Reddedilmenin, kişinin IQ seviyesini ve analitik düşünme kabiliyetini büyük ölçüde düşürdüğü bildirildi. ABD'de Case Western Reserve Üniversitesi'nden Roy Baumeister liderliğindeki bilim adamlarının yaptığı araştırma çerçevesinde, reddedilmenin etkilerini gözlemlemek için iki farklı yol izlendiği belirtildi. Sonuçları New Scientist dergisinin internet sitesinde yayımlanan araştırmada, önce...
  5. Kim aptal...

Kim aptal...

İş adamı tıraş olurken bir yandan da berberiyle sohbet etmektedir. Derken, kapının önünden ağır ağır geçmekte olan paspal bir çocuk görürler. Berber, iş adamının kulağına fısıldar; "Bu çocuk var ya, dünyanın en aptal çocuklarından biridir! Bak; dikkat et şimdi..." Berber çocuğa seslenir: "Ali, buraya gel!". Bunun üzerine çocuk sakince dükkana girer ve yüzündeki aptalca...

Sayfayı Paylaş