gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ara kanama

Konu, 'Gebelik' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ara kanama ara kanamadan sonra adet adet gördükten bir hafta sonra 3 gün süren bir ara kanama oldu ve normal adet günüm de geç ti acaba normal adet günüm ara kanamadan sonra değişir mi

ara kanama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Spiral - Rahim içi araç (RİA) hakkında detaylı bilgiler

Spiral - Rahim içi araç (RİA) hakkında detaylı bilgiler

spiral kilo yaparmı spiral kilo aldırırmı kayması belirtileri kaymasının belirtileri kayması Spiral yani rahim içi araç,kadınlar arasında ve dünyada tercih edilen doğum kontrol yöntemlerinin başında gelir.Yan etkisi en az olan ve %99 güvenli olan bir doğum kontrol yöntemidir. Peki 'Spiral' hakkında neler biliyorsunuz?Halk arasında Spiral kilo aldırır,kilo verdirir,rahimde yara olmasına neden...
  2. kanama

kanama

arkadaslar oncelikle merhaba Cok merak ediyorum catlicam meraktan yardim edin bana. gecen gun de yazmistim benim yasadigimi yasayanlar ya da bir fikri olanlar var mi. lutfen fikri olanlar yazsin bana 2 defadir iliski sonrasi kanaman oluyor ama akintim kanli geliyor ole adet kanamasi gibi degil yani. sabaha kanama olmuyor yani sadece o anda akintiyla luyor. bu nedir cok merak ediyorum. daha...
  3. Subaraknoid Kanama

Subaraknoid Kanama

Subaraknoid Kanama, kanama türleri, beyin kanamaları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Subaraknoid Kanama beyinle ilgili önemli bir kanama türüdür melekler. Derhal müdahale edilmesi gerekmektedir. Subaraknoidal boşluğa, arter ya da ven ' in yırtılması sonucu, kan sızması ile meydana gelen tablo "subaraknoidal kanama" olarak adlandırılır. Subaraknoidal...
  4. gebelikte kanama

gebelikte kanama

Gebelikte kanama oluyor mu
  5. Adet dışı kanamalar neden olur?

Adet dışı kanamalar neden olur?

Adet dışı kanamalar oldukça sık bir problem olup kadın doğum hekimine en sık başvuru nedenlerinden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Şunu da özellikle belirtmek isterim ki adet dışı kanama bir belirtidir yani altta yatan bir problemin yansımasıdır. Bu nedenle bu şikayetle bize başvuran kadınları adet dışı kanamaya neden olabilecek nedenleri özellikle içine girdiği yaş grubuna göre...

Sayfayı Paylaş