gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

Ara öğünlere ev yapımı meyveli yoğurt tarifimiz

Konu, 'En Güzel Tarifler' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Sevgili Meleklerim, yaz gelmeden önce bir telaş alır gider ki zayıflama menüleri çıkar meydana :D:D Tabi fazlalıklar kış boyu kalın kıyafetlerin altında hissedilmezken yazın incecik kıyafetlerde göbişleri gizlemek mümkün olmaz:11: hal böyle oluncada tariflere bakarız ya işte sizlere çok güzel bir ara öğün olacak. Yoğurtlu bütün tatlar damağımızı şenlendiriken kalorisi düşük bir atıştırmalık olunca da deymeğin keyfimize değil mi :D:D [​IMG] Malzemeler:
    § 1 su bardağı ev yoğurdu
    § 1 tatlı kaşığı keten tohumu
    § 1 tatlı kaşığı tarçın
    § 1 adet küp doğranmış portakal
    § 1 tatlı kaşığı portakal kabuğu rendesi
    Tarif:
    Hepsini karıştırıp kaseye doldurun. Dondurucuda 1 saat bekletip araöğünlerinizde tüketebilirsiniz.

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Meleğim paylaşım için teşekkürler :)Valla benimmi göbeğim var göbeğinmi beni var anlamadım:hhh:yaza kadar bu göbüşten kurtulmam lazım :)

BeyazMelek bunu beğendi.
  3. BeyazMelek

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    hahaha :hhh: Canım sen mi ben mi bu durumdayız düşünüyorum :hhh: neyse rejime girelim ancak böyle baş ederiz :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ben hep söyle yerim yaz kiz, hem bol vitaminli hemde doyurucu... Evde kac cesit meyve varsa dograrim onu yogurtla karistirim, üzerindede azcik cikolata rendelerim... hmmm cok güzel oluyor denemenizi tavsiye ederim :D

BeyazMelek ve BEYZA21 bunu beğendi.
  5. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Hımm smiley gece gece ağzımı sulandırdın yav :D:D

BeyazMelek ve smiley bunu beğendi.
  6. BeyazMelek

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Hadi canım mutfakta buluşalım ben muzları doğruyorum :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  7. BeyazMelek

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Gop gel guzum mutfakta şenlik var, ben zaten bu gün çok ağladım bir yoğurt eyi gelür :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  8. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Niye ağladın hayrola?

Ara öğünlere ev yapımı meyveli yoğurt tarifimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ev yapımı vişne suyu & meyveli buzlu çay

ev yapımı vişne suyu & meyveli buzlu çay

ev yapımı vişne suyu vişne suyu yapımı meyveli içecek tarifleri buzlu çay son zamanlarda boyalı içeceklerin zararlarına dikkat çeken ve içeceklerin evde yapılmasını tavsiye eden pek çok e-mail alıyorum. ben de bugün ev yapımı içecek tüketimine destek olmak için iki tarif yazacağım. ilk tarif dün abl**** yaptığı vişne suyu. eskiden annem vişne suyu yaptı mı yaz tamamen gelmiş demekti......
  2. Evde Kolayca Yapabileceğiniz Çikolatalı Meyveli Waffle Tarifi...

Evde Kolayca Yapabileceğiniz Çikolatalı Meyveli Waffle Tarifi...

Çikolatalı Meyveli Waffle Tarifi Oktay Usta'dan Çikolatalı Meyveli Waffle Tarifi Oktay Usta evde kolayca hazırlayabileceğiniz bir waffle tarifi sunuyor. İşte çikolatalı meyveli waffle..Bence yaptığınız zaman çocuklar ve eşiniz bayılarak yiyeceklerdir...:)Deneyeceklere şimdiden kolay gelsin artık bir tabakta bizim için getirirsiniz heralde ..:utan: Malzemeler: 3 yumurta 1,5 su...
  3. Meyveli Yoğurt Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Meyveli Yoğurt Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Meyveli Yoğurt Tarifi Resimli yapılışını istiyorum sizden lütfen 4 yaşında ki kızıma bu sıcaklarda meyveli yoğurt ile sağlıklı beslenmesini istiyorum ama işte tarifini bilmiyorum.
  4. Evde Meyveli Yoğurt Nasıl Yapılır ?

Evde Meyveli Yoğurt Nasıl Yapılır ?

Meyveli Yoğurt Tarifi Ev Yapımı Meyveli Yoğurt Sevgili melekler, meyveli yoğurt denilince aklınıza hemen yoğurt içine ufak doğranmış meyveler geliyor değil mi ? Şimdi vereceğimiz meyveli yoğurt tarifi ise gerçek bir ev yapımı meyveli yoğurt. Anlatması bizden bu hafif ve lezzetli tarifi yapıp tatması sizden :tik: Malzemeler: 3 bardak günlük süt ½ bardak krema (heavy cream),...
  5. Ev Yapımı Meyveli Kek Tarifi Mmmm Nefiss...

Ev Yapımı Meyveli Kek Tarifi Mmmm Nefiss...

Bu konu meyveli kek tarifi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şöyle çayınızı yudumlarken yanında ev yapımı mis gibi bir kek olsaydı nasıl olurdu ? Hiç fena olmazdı değil mi ? Hele bir de yanınızda hoş sohbetiyle kafa dengi bir de dostunuz olsa tadından yenmez. Hoşsohbetli dost yollayamayız size ama harika bir meyveli kek tarifi verebiliriz diye düşündük ve bu konumuzu açtık....

Sayfayı Paylaş