gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ara - Yadİgar

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Adam gibi adam ve Işık albümleri ile müzikseverlerin gönlünde taht kuran Lara, Yadigar isimli yeni albümü ile yeniden müzikseverler ile buluşuyor. Adam gibi adam ve Işık albümü ile yakalamış olduğu kaliteli çizgisini yeni albümüyle daha da yükseltmeyi amaçlayan Lara, yeni albümü için Türkiye’nin önde gelen müzik adamları ile birlikte çalıştı ve yoğun bir uğraş verdi. 2007 yılının hit parçalarından biri olan Unutamam isimli şarkısıyla son günlerin başarılı ismi Mustafa Ceceli albüme isim veren Yadigar isimli parçanın aranjesine imza attı. Aynı zamanda Güvenmiyorum ve Yanık İzi adlı parçalarda yine Mustafa Ceceli imzasını taşımaktadır. Ayhan Sayıner, Kabahat ve Senin Eserin adlı parçaların aranjelerini yaptı. Özellikle Senin Eserin Lara’nın ilk defa kendi tarzının dışında yorumladığı bir parça olarak öne çıkıyor. Tarz olarak arabeske yakın olan bu parçayı Lara’nın yorumuyla dinlemek size ayrı bir heyecan verecek.
    Bir Orhan Gencebay klasiği olan Hor Görme Garibi, dünya müzik listelerinde uzun süre hit olmuş ve herkesin beğenisini kazanmış olan Lübnan’lı solist Nancy Ajram’a ait olan Enta eih adlı parça ve Son Durak adlı parçalar, yine Türkiye’nin değerli müzik adamlarından Ümit Kuzer tarafından düzenlenmiştir.
    Daha önce Nilüfer ve Ajda Pekkan tarafından yorumlanmış olan, Tahir Dökme’ye ait Mutlu Ol Yeter adlı parça Erhan Bayrak imzası ve Lara’nın muhteşem yorumuyla yeniden hayat buluyor.
    Sözleri Habil Ceyhan tarafından yazılan Yanık İzi adlı parça da yine albümde öne çıkan parçalardan bir tanesi.
    Aykut Gürel imzası taşıyan Güvenmiyorum, Aliço tarafından düzenlenen Kabahat ve Senin Eserin albümün öne çıkan diğer şarkıları.
    Bu albümde Türkiye’nin değerli müzik adamlarından olan Murat Güneş bir çok parçaya imza attı.
    Lara’nın Yadigar isimli albümü, sanatçının müzikseverlere olan sorumluluk bilinci ve yoğun uğraşının bir ürünüdür.

Ara - Yadİgar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arsa

Arsa

Rüyada arsa görmek görenin vefat edeceğine işarettir.
  2. Arı

Arı

Tek arı görmek, bilgin, insanlara hayrı çok olan bir kimse ile tabir edilir. Birçok balarısı görmek, bulmak yada almak nimet ve ganimettir. Balarısını öldürmek maldan zararla, Arı beyi salih bir insanla, Birçok arı beyine sahip olmak - eğer ehilse- valiilikle, Arı kovanı kişinin eşiyle tabir edilir. Arının başa ya da ele konması yöneticiliğe, Arı görmek çiftçi için ucuzluk ve bolluğa,...
  3. bıktım artık

bıktım artık

kocamdan biktim kocamdan bıktım giyim mazamız var haliyle çogunluk bayan müsterler geliyor ve kocama sulanmalarından bıktım adamın saçlarını boyadım bıyıgını kestirdim çirkinleştirdim iyice ama yinede kadınların ilgi odagı olmayı başarıyor ne yapacagımı şaşırdım :ang: dzaneden çıkarmıyorum gelip soruyorlar sıkıldım iyice ne yapayım yardım edin akıl verin kafam durdu
  4. korkuyorum artık...

korkuyorum artık...

ne olur bana yardım edin kafamda yüreğimde artık hiç bişeyden anlamıo... sevdiğim adamla ne zaman buluşup bir araya gelsem sürekli yanımda başka kızlara bakıo en sonunda dayanamayıp ona başkalarına bakcaksan yanıma gelme dedim çünkü benim olan o gözlerle başkalrına bakıyordu ki benim yanımda bana dediği tek cümle onlara bakıom ama boş... ne demek istediğini anlamadım yada anlamak istemedim tek...
  5. Durun artık!

Durun artık!

Bu adamları biri durdursun yahu yoksa durmak bilmeyecekler.Dura dura çoğalacaklar başımıza.:piha::piha:

Sayfayı Paylaş