gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

araba arkası yazıları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

araba arkası yazıları video Nazar etme ne olur, çalis senin de olur.
    Babam sagolsun

Genç kaptan

Liselim

Kroyum ama para bende

Efsane

Canisi

Cagaloglu Anatolian Gymnasium

Atam Izindeyiz

Tek rakibim THY

Hostes Araniyor

araba arkası yazıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. matematikçilerin araba arkası yazıları

matematikçilerin araba arkası yazıları

Pi`yi 3 alacaksan güzelim, ben seni böyle de severim -Hatalıysam hesap et: 2x-2y=21 / x+y=5 / x=? y=? -3 bilinmeyenli denklem çözerim, geçme beni çok pis ezerim -Küsüratım bile olamazsın -Gülü soluncaya, seni lim x -0+ 1/x`e kadar seveceğim -En son sollayanı çarpanlarına ayırdım -Sağlama bizim işimiz, sen soldan geç -O şimdi iki bilinmeyenli denklem -Hızlıysam , limitini bul ! -Aritmetiğin...
  2. matematikçilerin araba arkası yazıları...

matematikçilerin araba arkası yazıları...

-Pi`yi 3 alacaksan güzelim, ben seni böyle de severim -Hatalıysam hesap et: 2x-2y=21 / x+y=5 / x=? y=? -3 bilinmeyenli denklem çözerim, geçme beni çok pis ezerim -Küsüratım bile olamazsın -Gülü soluncaya, seni lim x -0+ 1/x`e kadar seveceğim -En son sollayanı çarpanlarına ayırdım -Sağlama bizim işimiz, sen soldan geç -O şimdi iki bilinmeyenli denklem -Hızlıysam , limitini bul !...
  3. Matematikçilerin araba arkası yazıları..

Matematikçilerin araba arkası yazıları..

-Pi`yi 3 alacaksan güzelim, ben seni böyle de severim -Hatalıysam hesap et: 2x-2y=21 / x+y=5 / x=? y=? -3 bilinmeyenli denklem çözerim, geçme beni çok pis ezerim -Küsüratım bile olamazsın -Gülü soluncaya, seni lim x -0+ 1/x`e kadar seveceğim -En son sollayanı çarpanlarına ayırdım -Sağlama bizim işimiz, sen soldan geç -O şimdi iki bilinmeyenli denklem -Hızlıysam , limitini bul !...
  4. akademisyenin araba arkası yazıları

akademisyenin araba arkası yazıları

AKEDEMİSYENİN ARABA ARKASI YAZILARI "Arattırma görevlim" "Göstergebilimin ustasıyım gözlerinin hastasıyım" "Yüksek lisanslım" "Entelim ama para bende." "Tek rakibim james joyce" "Entelsem günahım ne" "Varoluşcum" "İrdeleme beni, irdelerim seni" "Çenemdeki piercing kadar yakınsın bana...
  5. Araba arkası yazıları 2012

Araba arkası yazıları 2012

Her yıl gördüğümüz 2012 araba arkası yazılarını ( ki her yıl dediğimiz için tüm yıllar anlamında ) Şimdi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Gördüğünüz ve bildiğiniz araba arkası yazıları var ise bizlerle paylaşmak için konumuzun altından paylaşım yapabilirsiniz arkadaşlarım. Biz otobüscü değilizki hostesimiz olsun biz taksici degilizki duragımız olsun biz KAMYONCUYUZ arkadaş yolum acık olsun......

Sayfayı Paylaş