gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Araba markalari ve anlamlari

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

AUDI : Another Ugly Deutsche Invention (Bir diger çirkin Alman Icadi) BMW : Brings Me Women(Bana Hatunlari Getirir)

FIAT : Failure in Italian Automotive Technology (Italyan Otomotiv Teknolojisinin Hatası)

FORD : Fast Only Rolling Downhill(sadece yokus asagi hizlanir)

SAAB : Shape Appears Ass-Backwards( Popo Görünümlü)

HYUNDAI : Hope You Understand Nothing's Driveable And Inexpensive... Umariz hiçbirseyin sürülebilir ve pahali olmadigini anlamissinizdir)

VOLVO : Very Old Looking Vehicular Object (Çok eski görünüslü araç)

PORSCHE : Proof Of Rich Spoiled Children Having Everything (Zengin züppe bebelerinin herseye sahip oldugunun kaniti)

HONDA : Had One, Never Did Again (Bi tane var, bir daha asla)

JEEP : Just Eats Every Penny (Son kuruşuna kadar tüketir)

JAGUAR : Just A Guess U Are Rich (Sadece zengin oldugunu tahmin ediyorum)

KIA : Keep It Away (Benden uzak tut)

MERCEDES - BENZ : My Expensive Race Car Emits Dense Exhaust Smoke - But Efficiency Near Zero (Pahalı arabam feci egsoz gazı cıkarır - Ama performansı nerdeyse sıfır)

TOYOTA : To Operate Your Own Terrific Automobile (Kendi korkunç otomobilini yonetmek)

VOLKSWAGEN : Very Old Lowered Kinky Sedan With A Great Engine Noise (Muhtesem motor sesli acayip ufaltılmış sedan!)

SUBARU : Tersten U R a BUS (sen bir otobussun

tebesir.org

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Araba markalari ve anlamlari
    BMW : Brings Me Women(Bana Hatunlari Getirir)
    VOLKSWAGEN : Very Old Lowered Kinky Sedan With A Great Engine Noise (Muhtesem motor sesli acayip ufaltılmış sedan!)

SUBARU : Tersten U R a BUS (sen bir otobussun

harıka ya..emegıne saglık:huhe::huhe::huhe::huhe::hhh:

3. __nazlim__

__nazlim__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Araba markalari ve anlamlari

:huhe::huhe::huhe:

tesekkürlerD:D:D:Dgüzeldi:D

Araba markalari ve anlamlari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkçe Deyİmler Ve Anlamlari

Türkçe Deyİmler Ve Anlamlari

deyim ve anlamları deyimler ve anlamları 10 tane deyim 10 tane 20 **Aba altından değnek göstermek: Sert görünmemekle birlikte karşısındakini üstü kapalı bir şekilde korkutmak. **Acem kılıcı gibi olmak : Karşıt olan iki tarafa da onların yanındaymış gibi görünmek. **Açık kapı bırakmak : Sorunlar görüşülürken kestirip atmadan ileride anlaşma olabilecek sözler söylemek, uygun davranışlarda...
  2. Araba Markalari Ve Anlamlari...

Araba Markalari Ve Anlamlari...

:n028::flirt: AUDI (Accelerates Under Demonic Influence) Seytanin etkisiyle hizlaniyor BMW (Bought My Wife) Karimi satin aldim BUICK (Big Ugly Indestructible Car Killer) Buyuk cirkin yikilmaz otomobil katili CHEVROLET (Cheap Hardly Efficient Virtually Runs On Luck Every Time) Ucuz verimsiz her seferinde sans neredeyse yaver gidiyor DODGE (Darn Old Dirty Gas Eater) Her yere benzin...
  3. Bilgisayar, rüyalar.....ve anlamlari

Bilgisayar, rüyalar.....ve anlamlari

Rüyada Banlanmak : O Gün Bir Işinizin Ters Gideceğine Alamettir ... Rüyada Bir Foruma üye Olmak : Hayatınıza Hayırlı Bir Kapı Açılacağına Alamettir ... Rüyada Msn'e Girmek : Uzun Zamandır Görüşemediğiniz Bir Kişiyle Görüşeceğinize Alamettir ... Rüyada Site Kurmak : Elinizden Para Gideceğine Alamettir ... Rüyada Format Atmak : Hayatınıza Yeni Bir Soluk Geleceğine Alamettir ... Rüyada...
  4. Araba Amblemlerinin Anlamlari

Araba Amblemlerinin Anlamlari

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. MSN durumu ve anlamlari

MSN durumu ve anlamlari

msn durum yazıları Yazılan Durum: Çevrimiçi… Anlamı: Aylak aylak oturuyorum laf atan olursa sabaha kadar geyik muhabbeti yaparım… Hatta dur ben sana bulaşayım… … Yazılan Durum: Meşgul… Anlamı: Yaptığım bir şey yok da; şu anda çevrimiçi olanlarla konuşmak istemiyorum… Önemli biri gelirse ben ona yazarım… … Yazılan Durum: Hemen dönecek… Anlamı: Aslında buradayım ama yazmasını istemediğim...

Sayfayı Paylaş