gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Araba vapuru

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada araba vapuru görmek, güzel ve eglenceli bir deniz gezintisi yapacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada araba vapuru görmek veya binmek, güzel bir yolculuga çikmaga alamettir.

Araba vapuru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurtuluş Vapuru

Kurtuluş Vapuru

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Arap

Arap

Her zorluktan sonra kolaylığa delalet eder. Bir aramın bir kimseye bir şey vermesi, başkasından gelecek yardıma delalet eder.Bir yerden para gelecek, işte başarılı olacaksınız ve seyahate çıkacaksınız demektir. Birtakım düşmanlarla karşı karşıya geleceğinizin işareti de olabilir.Rüyasında aşırı esmer birini gören kimse nedensiz yere sıkılır.Rüyada arap görmek, Cenabi Hakk'in. "Bu (Kur'an...
  3. Vapur

Vapur

Bakınız; Gemi.Rüyada vapur görmek, bir yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. Rüyada vapur görmek, bir yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. Rüyada bir vapur gezisi yaptiginizi görmeniz kisa bir deniz yolculugu sonunda oldukça karli bir ise gireceginize delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada vapur görmek, üzüntü, keder ve pismanliga isarettir. Vapurdan çiktigini gören kimse, ferahliga...
  4. Haluk Levent - Vapurum

Haluk Levent - Vapurum

vapurum üç borulu yola çıkman yorulun eğer hasta olursan ben olurum doktorun vapurun direğine el koydum küreğine sevda nedir bilmezdim sen soktun yüreğime gemici başımısın cevahir taşımısın sana bir mendil versem koynunda taşırmısın
  5. Vapur kelimesinin anlamı

Vapur kelimesinin anlamı

Herkese merhaba arkadaşlar. Aranızda acaba Vapur kelimesinin anlamı hakkında bilgi sahibi olan var mı_ Evet kızlar Vapur kelimesinin anlamını merak ediyorum ve merakımı gidermenizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş