gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Araba yazıları komik olursa iyi olur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yolculuk esnasında kamyonların arkasında ki yazıları okumayı çok severim bazıları çok komik olurken bazılar da öğüt verici olabiliyor bu tip yazıları özellikle hiç duyulmamış olanları bulabilirmisiniz?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Araba arkasında yazan acayip zeka isteyen bir kaç resim daha önceden görmüştüm onları sizinle paylaşmak istiyorum :) Özellikle Gaydı Sana resmine baya bi gülmüştüm :))) [​IMG]

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Bir tane daha buldum aracın markası MAZDA bakın neler yapmışlar :D:D

Araba yazıları komik olursa iyi olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur ?

Kızlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur ?

---gaz fren şanzuman manikürsüz halim duman ---sen batan güneş ben yollarda kremşanti ---miras değil sevgilim hediye etti güzelim ---bir sana hastayım diyete girdim yastayım ---kulağıma takarım küpe geçemez beni hiç bir züppe --- Torpidonda aseton yoksa güzelim Mühim değil ben mazotlada silerim --- Nazar etme ne olur evlen seninde olur --- Daha manikür yaptırmadım , saçım ne halde...
  2. Kadınlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur

Kadınlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur

Kadınlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur > -yolların ustasıyım,röflenin hastasıyım > > -gaz fren şanzuman, manikürsüz halim duman > > -sen batan güneş, ben yollarda kremşanti > > -miras değil sevgilim hediye etti güzelim > > -bir sana hastayım, diyete girdim yastayım > > -kulağıma takarım küpe, geçemez beni hiç bir züppe >...
  3. bu kadar mı komik olur

bu kadar mı komik olur

Olum bas git fena olcak bak. Cezmi abi gerçekten kral adamsın ha. Babişko kulaana bişey diicem Bu aşkın sonu yok Naciye.Biz ayrı dünyaların insanıyız. İşe bak, yata yata her yanım taş kesilmiş Ya arada eziliyoz be.Hişt aloo kime diyom Oh.. Rıfkı senin yanında çok mutluyum.Ne zaman evlenicez Agh gitti güzelim burun.Hoşt! Bırak burnumu! Bu bakışıma kızlar hasta oluyo.Az çalışmadım ama...
  4. Nasıl İnce Belli Olursunuz?

Nasıl İnce Belli Olursunuz?

İnce belli, kalın kalçalı olmak hem kalbinizi hem de verdiği mutsuzluk sebebiyle ruhunuzu yorar. Beliniz bir türlü incelmiyor mu? Bu bölgeler ilk yağ depolanan ve en son yakılabilen yağlardır. Bu kısımdaki yağların erimesi bilinçli bir diyet ve hızlandırılmış spor programı gerektirir. Diyet yaparken sadece karbonhidrat alımını düşürmek yetmez. Meyvelerden ve sebzelerden basit şeker alımı...
  5. Tatlı Sandviç tarifi resimli olursa iyi olur.

Tatlı Sandviç tarifi resimli olursa iyi olur.

Ramazan ayında ben acayip tatlı yiyorum ya melekler, bir yerden duydum ama tarifi yok bende Tatlı sandeviç tarifi varmı resimli de olur resimsizde hiç farketmiyor tarifi verin yeterli.

Sayfayı Paylaş