gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Arabaları Artık Böyle Park Ediyoruz

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar biz arabayı kullanmayı çok iyi biliyoruz fakat park etmekten hiç anlamıyoruz.Çünkü öyle güzel araba park etmişlerki gözlerim fal taşı gibi açıldı. Araba kullanmayı bilen meleklerim işte örnek park etmenize yardımcı resimler. [​IMG]

Hepsinin alınlarından öpmek lazım :laugh::laugh::piha::piha:

Arabaları Artık Böyle Park Ediyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. böyLe arabanız oLsun ister miydiniz?

böyLe arabanız oLsun ister miydiniz?

böyLe arabanız oLsun ister miydiniz?
  2. Artık tiyatroyu tercih ediyorum

Artık tiyatroyu tercih ediyorum

Yıılara meydan okuyan güzellik aydan şenerden samimi sohbet ayrıntılar haberimizde AYDAN ŞENER, TİYATROYU TERCİH ETTİ 'ÇILGIN YENGE' İSİMLİ OYUNDA ROL ALAN AYDAN ŞENER, BAŞLARDA ÇOK TEDİRGİN OLMASINA RAĞMEN SAHNEDE ALKIŞI DUYMANIN KEYFİNİ YAŞADIĞINI BELİRTTİ 'Kayıt Dışı' programının bu haftaki durağı Aydan Şener'in rol aldığı 'Çılgın Yenge' oyununun kulisi oldu. Bir süredir devam...
  3. böyle bi arabanız olsun istermiydiniz?

böyle bi arabanız olsun istermiydiniz?

evet istermiydiniz bayanlar için özel bi araba Araba cikana bir yil bedeva benzin özel bayan benzinliginden Bu benzinlikten benzin alana pc hediyesi Benzin alanada yolda kalirsa diye cep tel hediye
  4. İtiraf ediyorum benim aşkım böyle

İtiraf ediyorum benim aşkım böyle

İtiraf ediyorum melişlerim hahahah Ben:Aşkım çok mutluyum bugün:D Aşkım:Hayırdır sultanım? Ben:Melekler mekanından +rep kazandım bugün.. Aşkım:O ne hayatım ne işe yarıyo paramı kazandırıyo gün boyu oranın başındasın maaşmı bağladılar sana? Ben:Gülmekten kırıldım tabiii.İtiraf ediyorum benim aşkım da acık odunluk var odun kaba olur ya dal diyelim hahaha yetkililer duyun sesimi +replere para...
  5. çalışmaktan nefret ediyorum artık

çalışmaktan nefret ediyorum artık

çok sinirliyim insanların geri cahilce düşünmelerine çok sinirliyim... annem çalışıyor 2 gün önce iş yerine yanına gittim(annem hasta ona yardımcı olmak için),iş yeri ortamı hoşuma gitti aile çalışıyor,abi kardeş anne kız aynı iş yerinde çalışıyor bende çalışmak istedim,heves ettik neyse akşam anneme söledim oda kabul etti.Sabah işyerine gittik patronla konuşuyoruz ne dediyse mantıklı geldi...

Sayfayı Paylaş