gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Arabamı sattım,hgs ürünümü ne yapmalıyım?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

arabamı sattım hgs mi nereye vermeliyim,arabamı sattım hgs kartım ne olacak,arabamı satarken hgs etiketimi ne yapmalıym,araba satılınca hgs ne olur,araç satışında hgs ne oluyor,hgs iptali nasıl yapılır, hgs_haber_4.jpg Ürününüzü PTT merkez ve işyerlerinden iptal ettirerek yeni ürün alabilirsiniz, eski ürün içindeki bakiyeyi gerekli kontroller gerçekleştirildikten 7 gün sonra yeni ürününüze aktarılabilmektedir .

Yeni ürün almak istemiyorsanız iptal ettirdiğiniz ürününüz içindeki bakiyeyi 1 ay sonra PTT Merkezlerinden alabilirsiniz.

Verilen bilgiler PTT'den satılan ürünler için geçerlidir, bankadan ürün aldıysanız bankanızla görüşmelisiniz.

Arabamı sattım,hgs ürünümü ne yapmalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınların Satın Alamadan Yapamadıkları Ürünler

Kadınların Satın Alamadan Yapamadıkları Ürünler

Çoğu kadın dışarı çıktığında ihtiyacı olmasa da alışveriş yapar, eve mutlaka ufak ya da büyük bir paketle döner. Kadınlar ihtiyaç olmasa da almadan yapamadıkları şeylerin aksesuarların başında neler geliyor, merak ediyor musunuz? iVillage Türkiye olarak kadınlara sorduk; "İhtiyacınız olmasa da aldığınız aksesuar?" nedir? Anketimize katılan 86.763 katılımcımızdan yüzde 30.2'si...
  2. Alişan: 'BENİ ARABAMDAN SOĞUTTULAR, SATTIM'

Alişan: 'BENİ ARABAMDAN SOĞUTTULAR, SATTIM'

ŞARKICI ALİŞAN, FUTBOLCU HAKAN ŞÜKÜR'DEN ALDIĞI OTOMOBİLİNİ SATTI.. 120 bin euro'ya aldığı otomobil çok eleştirildiği için sattığını söyleyen Alişan 'Türkiye'de birçok insan o kadar pahalı şeyler alıp bununla hava atarken ben yıllardır çalışarak yaptığım birikimimden ilk kez kendi keyfime göre bir araba almak istedim. Ama o kadar çok konuşuldu ki rahatsız oldum. Krizde araba almam...
  3. hgs

hgs

ben ilk defa hgs çektiicem çok korkuyorum 2 yıllık evliyim rahmimde çatallanma ve yapışıklık varmş yumurtalarım da da kis bilginizi alabilirmiyim bu konularda bilen varmı
  4. çalınan arabayı bulmak için ne yapmalı

çalınan arabayı bulmak için ne yapmalı

Komşumuzun arabası çalındı polise gittiler ama nafile hala ses yok. Bu çalınan arabalar nasıl bulunur, bulan nasıl buluyor, polise haber vermek yeterlimi ki ?
  5. :( ne yapmalıyım ?

:( ne yapmalıyım ?

Kızlar merhaba bugün bir aptallık edip göğüs altına gelen saçlarımı kat attırrak kestirdim…şimdi çok pişmanım Daha kestireyimmi yoksa biraz uzasında ondan sonramı düzelttirmek için mi gitsem,sinemaki kürü yapan varmıydı aranızda ? :)

Sayfayı Paylaş