gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Arabanın hangi tekerleği ?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Meleklerim nette dolanırken; bu güzel anı ile karşılaştım.. Benim çok hoşuma gitti... Umarım sizlerde beğenirsiniz. :car: insanin hayatinda ilginç anilari mevcuttur. Tabiki benim anilarimin da ilk sirasini mesgul eden bu animin ilginçlik derecesine sizler karar verin...
    Bizler 4 arkadasiz...Ben, Erdem, Gökhan ve Mehmet...Yedigimizle içtigimiz ayri gitmezdi hiç bir zaman..Sinavlarda kopyalari beraber çekerdik..anliyacaginiz ölüme de beraber bilet alacak gibiyiz..Üniversite - Ev arasinda mekik dokudugumuz günleri yasiyorduk...O sinav senin bu sinav benim derken; bir gün kafa dinlemek hem de gezmek için araba kiraladik..Sabah koyulduk yola paranin yettigi kadar benzinle yemek ihtiyacimizi giderdik..Gezdik...tozduk..buraya kadar hersey güzeldi fakat bir sey unutmustuk o gün..Bizim fizik dersinden finalimiz vardi...ve dördümüzde ayni dersten kan agliyorduk..tabiki sinavi kaçirdik ve dersten basarisiz sayilmis olacaktik.
    Diger gün üniversiteye gittigimizde, ilk is olarak hocayi bulduk ve bize sinav yapmasi için yalvardik...Hoca bize neden sinava girmediniz sorusuna bir iki dandirik yalanla beraber; "tam sinava geliyorduk ki arabamizin lastigi patladi" cevabini verdim. diger arkadaslar benim yalanlarimi onaylayici bir tavir sergiliyorlardi...sessizlerdi..Hoca mazeretimi kabul etti ve saat 2:00 de sinava alacagini söyledi...
    Saat 2:00 de sinavi olacagimiz sinifta hazir bulunduk (kopya kagitlari,..vs araç gereç) ardindanda hoca sinifa girdi. Aksilik hoca her birimizi sinifin bir kösesine yerlestirdi..degil arkadasa bakip kopya çekmek arkadaslari zorla görüyordum...Asil olay sorulara baktigimizda gerçeklesti..3 soru vardi..1. Soru 10 puan, 2.soru 10 puan ve 3. soru da 80 puandi...burda nerede ilginçlik var demeyin 3. soru "Arabanin hangi tekerlegi patladi" sorusu idi...:laugh:
    O günden bu güne bir yil geçti hala o dersten geçemiyoruz...

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

çok güzel ya:) ben bunun gerçek olduğunu bilmiyodum daha öncede duymuştum. valla hocaya helal olsun kimin aklına gelir:D:D
    paylaşım için teşekkürler..

3. özlemA

özlemA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Arabanın hangi tekerleği ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lastik tekerlek

Lastik tekerlek

Rüyada lastik bir otomobil veya araba tekerlegi görmek, yeni arkadaslarla tanisacagina, bunlardan biri ile bir akrabalik kuracagina isarettir
  2. Tekerlek

Tekerlek

Rüya sahibinin yaptığı ve yapacağı bütün işlerinin iyiye doğru dönmesiyle yorumlanır. Rüya sahibinin yaptığı ve yapacağı bütün işlerinin iyiye doğru dönmesiyle yorumlanır. Rüyada bir araba tekerlegi görmek, islerinin yolunda gidecegine delildir. Arabasinin tekerleginin kirildigini görmek, giristigi bir iste zarar edecegine; arabasinin tekerleklerinin tamam ve saglam oldugunu görmek isleri...
  3. İlk tekerlek

İlk tekerlek

ilk tekerleği kim buldu MÖ 3500 yıllarında icat edildiği sanılmaktadır. Tekerleğin ilk olarak ne zaman ve nerede ortaya çıktığını kimse bilmemektedir. Fakat MÖ 3500 yıllarında Mezopotamya’ da veya Doğu Avrupa’ da çömlekçiler tarafından kullanıldığına inanılmaktadır. Ulaşımda kullanılan en eski tekerle, MÖ 3200 yıllarına ait bir Mezopotamya resminde görülmektedir. İlginç olan ise tekerlikli...
  4. Tekerleğin icadı

Tekerleğin icadı

Tabiatta hiç bir örneğine rastlanmadığı halde, bize son derece doğal gelen ve modern tekniğin ekseni olacak kadar önemli bir icadı, tekerleği de Güneybatı Asya’ya borçluyuz. Elimize, tekerleğin hangi tarihte icat edildiğini gösterecek hiç bir belge geçmemiştir. Ancak bu aracın günümüze en eski çağlardan geldiği de kesindir. Amerikalı arkeolog Speiser, Gawra’da, M.Ö. 3.000-2.500 yıllarının...
  5. Merak ettim Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor

Merak ettim Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor

Sizinde bazen böyle garipten meraklarınız oldu mu bilmiyorum ama ben bu ünlüler dünyasını çok merak ediyorum sabah bir manken magazin programında eşim arabasıyla bir sokakta gasp edilmiş dedi acaba o araba ne markaydı da hırsızlar kurban seçti daha doğrusu size şunu soruyorum Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor olabilir bu konuda bilginiz varsa yazında merakımız gitsin:)

Sayfayı Paylaş