gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arabanın tekerine taş koymak deyiminin anlamını arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım arabanın tekerine taş koymak deyiminin anlamı nedir ne demek isteniyor bu deyimle teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Arabanın tekerine taş koymak deyimi, yolunda gidebilecek ya da giden bir işin önüne engel çıkarmak , işin yolunda gitmesine mani olmak demektir. :)

arabanın tekerine taş koymak deyiminin anlamını arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arabaya Taş Koydum

Arabaya Taş Koydum

arabaya taş koydum oyunu arabaya taş koydum hikayesi civanım hikayesi civanım sözleri Arabaya Taş Koydum Rumeli-Aysel Hasanova-TRT Arabaya Taş Koydum Gül Yastığa Baş Koydum Ayşe'm Senin Aşkına Adımı Ayyaş Koydum Adı Doğru Sözü Doğru Ayşe'm Geliver Bana Doğru Bayıra Varmaz Oldun Adını Sormaz Oldun Ayşe'm Seni Seveli Bu Köyde Durmaz Oldun Adı Doğru Sözü Doğru Ayşe'm Geliver Bana Doğru...
  2. Başını Taştan Taşa Vurmak Deyiminin Anlamı

Başını Taştan Taşa Vurmak Deyiminin Anlamı

Başını Taştan Taşa Vurmak Deyiminin Anlamı ne oluyor bu deyimin anlamını merak ediyorum
  3. Başını Taştan Taşa Vurmak Deyiminin Anlamı nedir

Başını Taştan Taşa Vurmak Deyiminin Anlamı nedir

Başını Taştan Taşa Vurmak Deyiminin Anlamı nedir kızlar bana bu deyimin açıklamasını yazın lütfen.
  4. Yazlık Bebek Arabaları modelleri arıyorum

Yazlık Bebek Arabaları modelleri arıyorum

Merhaba arkadaşlar kızım mina için sizden Yazlık Bebek Arabaları modelleri sunmanızı rica ediyorum ona bir araba almak istiyorum ama çok kapalı olmasın sıcaklarda pişmesin bebişim :)
  5. deyimler ve anlamları

deyimler ve anlamları

etekleri zil çalıyor

Sayfayı Paylaş