gebe
  1. EVİN

EVİN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arabaya resım koyma tr anlatım

Konu, 'Photoshop' kısmında EVİN tarafından paylaşıldı.

facebooka araba resmi koy arabaya resmini koy [​IMG]Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 692x498 px Ve Boyutu 263KB.[​IMG]

[​IMG]Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 692x498 px Ve Boyutu 267KB.[​IMG]

[​IMG]Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 676x486 px Ve Boyutu 280KB.[​IMG]

[​IMG]Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 682x508 px Ve Boyutu 281KB.[​IMG]

[​IMG]Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 674x490 px Ve Boyutu 255KB.[​IMG]

arabaya resım koyma tr anlatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otomobil üzerine resim koyma

Otomobil üzerine resim koyma

fecabook resim koy facebooka araba resmi koy araba üzerine resim yapma
  2. Msn messenger arkasına gif resim koyma

Msn messenger arkasına gif resim koyma

msn gif facebooka koyulacak resimler facebooka koyulacak fotolar resim koyma Arkadaşlar şimdi sizlere msn sayfanızda çok güzel bir görüntü oluşturan programsız yapılan msn arka plana nasıl gif resmi koyabilirsiniz diye bir konuyu paylaşmak istiyorum bu konuyu nette buldum konu alıntıdır konuyu düzenleyen kişinin emeğine sağlık diyerek detaya geçiyorum Msn messenger arkasına gif resim koyma...
  3. Resimlerle bebek bakımı anlatımı

Resimlerle bebek bakımı anlatımı

resimli bebek yelekleri YENİ DOĞMUŞ BİR BEBEK NASIL KUNDAKLAMALI Kundağın faydaları Kundaklama bazı bebekler için yatıştırıcı olmasının yanında uyurken yüzüstü dönmelerine engel olduğu için SIDS önlemi olarak da faydalıdır. Bebekler kendileri dönebilecekleri zamana kadar kundaklanabilirler Tüm bebekler kundaklanmayı sevmediği için işaretleri iyi gözleyin ve onun...
  4. ramazan tatlısı aşamalı anlatım resimlerle

ramazan tatlısı aşamalı anlatım resimlerle

tatlı tarifleri resimli ramazan tatlıları ramazan tatlilari ramazan tatlısı, tatlı tarifleri, malzemeleri, hazırlanışı, resimleri aradığınız herşey burda meleklerim... basit kolay bir tarife benziyor ama denemedim ceviz alayım deneyeceğim ne kadar lezzetli görünüyor. malzemeler -1 paket yufka -1 paket terem yağ -4 kaşık tere yağ -5 su bardağı şeker -4 su bardağı su -250 gr ceviz içi...

Sayfayı Paylaş