gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Araç Plakalarından Çantalar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Melişlerim bu çantalar cıvıl cıvıl, kımıl kımıl, capcanlı yalnız fiyatları biraz dudak uçuklatıyor ama olsun siz yine de bir bakın :tik: Fiyatı: 250 Dolar

Peki kızlar sizin plakanız hangisi ..?

2. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Araç Plakalarından Çantalar
    :D:D çok enteresanlar yaa şirinler ama tuttum ben bu çantaları teşekkürler

3. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

bence dğişik olmuş kullanmak için ideal çantalar

4. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Biraz tangur tungur ses yapar ama şirin gözüküo ::))

Araç Plakalarından Çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GeLiN aRaBaSı PLaKaLaRı

GeLiN aRaBaSı PLaKaLaRı

gelin arabası sözleri düğün arabası sözleri gelin arabasi plakaları arabasına yazılan sözler Ön plaka : imdatt Arka plaka ; artık çok geç Ön plaka: bu son aktivitem Arka plaka: imza ayşe Ön plaka: avukatını ara Arka plaka: avukatımı arasın Ön plaka : miras değil Arka plaka : çöpcatanım sağolsun Ön plaka: diger karım Arka plaka : ancelina culi Ön plaka : baldız Arka plaka: baldan tatlı...
  2. Plakalara bakin

Plakalara bakin

ön plaka erkek: imdattttt!!! arka plaka kadın: artık çok geç!!! nıhahaha.. ön plaka : bu son aktivitem arka plaka: imza ayşe ön plaka: evizelendik arka plaka: zzııt erenköy ön plaka: avukatını ara arka plaka: avukatımı arasın ön plaka: miras değil arka plaka: çöpçatanım sağolsun ön plaka: diğer karım arka plaka: ancelina culi ön plaka: baldız arka plaka: baldan tatlı ön...
  3. gelin arabanıza plakalar

gelin arabanıza plakalar

ön plaka erkek: imdattttt!!! arka plaka kadın: artık çok geç!!! nıhahaha.. ön plaka: evizelendik arka plaka: zzııt erenköy ön plaka: avukatını ara arka plaka: avukatımı arasın ön plaka: miras değil arka plaka: çöpçatanım sağolsun ön plaka: diğer karım arka plaka: ancelina culi ön plaka: baldız arka plaka: baldan tatlı ön plaka: sponsored by arka plaka: kız tarafı ön plaka: bugün nikah...
  4. Plakayı ilk bilene +200 rep

Plakayı ilk bilene +200 rep

Yepyeni bir yarışmayla daha sizlerleyiz.Ben bir şehir soracağım ve sizde plakasını söyleyeceksiniz.İlk bilen kişiye +200 rep verilecektir. İlk şehrimizle başlıyorum:) ELAZIĞ(plaka kodu) :kedi:
  5. E devlet şifresi ile plakadan araç sorgulama ( bilgi sorgulama )

E devlet şifresi ile plakadan araç sorgulama ( bilgi sorgulama )

Plaka bilgisi ile e devlet üzerinden araç bilgi ve hasar sorgulama işlemleri. E devlet ile araç hasar sorgulama işlemlerini yapıyordum ama şifremi unuttum ve sorgulama yapamıyorum bu 5664 nolu hatta ulaşmadan benim şifremi bulmam lazım. Bunlarlada uğraşılmıyor bir top cep telefonundan para kesiyorlar. Ben yine e devlet iüzerinden yapalım diyorum. Bana ylardımcı olur musunuz lütfen ?...

Sayfayı Paylaş