gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aracılık etmek

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İzzet ve şerefe, beklenmedik bir iyiliğe yahut zenginliğe delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Şefaat Etmek.)

Aracılık etmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çek Basın Fotoğrafı Ödülleri - 2006 Sergisi İfsak Aracılığıyla İstanbul’da..

Çek Basın Fotoğrafı Ödülleri - 2006 Sergisi İfsak Aracılığıyla İstanbul’da..

Açılışı 05 Kasım 2007 Pazartesi günü saat 18:00’da Çek Cumhuriyeti Konsolosu Pavel Pesek tarafından yapılacak olan Çek Basın Fotoğrafı Ödülleri- 2006 Sergisi, 23 Kasım 2007 tarihine kadar gezilebilir. J. Koudelka, Jan Saudek, Josef Sudek, Karel Cudlin gibi her biri uluslararası isim ve tarz olmuş fotoğrafçıları ile ünlenmiş olan Çek Cumhuriyeti'nde, Czech Photo Foundation tarafından 1995...
  2. Şefaat etmek

Şefaat etmek

Kıyamet günü insanların şefaat isteğinin Peygamlerlerce (a.s.) yerine getirilmediğini görmek işlerin durgunluğuna; Konşusunun kendisine şefaat ettğini görmek, ondan yahut bir yakınından menfaat ve fayda görmeye, Evladın şefaati ondan görülecek hayra, Kurr'an'ın şefaat etmesi ilme ve yüksek mertebeye delalet eder.
  3. Vaat Etmek

Vaat Etmek

Rüyada bir kimseye bir sey vaat ettiginizi görmek, bir is hususunda bazi kisilere borçlanacaginiza yorumlanir.
  4. Hadım etmek

Hadım etmek

hadım etmek, ne demek, Bir söz vardır, bilmem sizde duydunuz mu "ben hadımım diyorum, sen kaç çocuğun var diyorsun" diye bir söz. Bu sözü "yapamam, olmaz, imkansız" gibi durumlarda söylüyorlar. Ben her bu sözü duyduğumda hadım kelimesinin kısırlık anlamına geldiğini düşünürüm. Zira şimdi hadım kelimesinin tam anlamını öğrenmenin zamanı geldi Melek'ler:D:D Sizde merak...
  5. İsraf Etmek

İsraf Etmek

israf nedir israf etmek israf ne demek İsraf etmek denilince aklımıza hemen çöpe atılan ekmekler, yemekler, boşa akıtılan su, boşa yanan lambalar gelir melekler :) Oysa israf sadece materyallerde olmaz, bazen hayatımızı, dostlarımızı, arkadaşlarımızı da israf ederiz. Bakın İlahiyatçı yazar israfla ilgili ne kadar güzel bilgiler paylaşmış.. İsraf, gereksiz ve ölçüsüz harcamaktır. Biz her...

Sayfayı Paylaş