gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Araçları Yakanlar Elleriniz Kırılsın

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Yazık günah bu insanlar arabalarını kolay mı alıyorlar ya... 13 bin YTL'lik zarar ne demek, bir astsubayın maaşı ne kadar ki...

Daha borcu ödenmemiş, binbir emekle, alın teriyle alınmış, belki hala ödemek için uğraşılan, insanların gözü gibi baktıkları araçlarını yakmak hangi kitaba sığar?

Yakanların derdi ne? Başka mücadele yöntemi kalmadı mı masum insanların mallarına zarar veriyorsunuz? Hain kundakçılar...

Ayrıca bu işi yapan aşağılık insanlara "Neron" gibi lakaplar takarak olayı saptıran, bu kişileri farklı boyutlarda gösteren medyayı da kınıyorum. Bu olayların kaynağı apaçık bellidir, kim bu ülkede askerin, masum vatandaşın arabasına molotof kokteyli atar? Sorunun cevabı çok mu zor gerçekten?

Bunu yapanlar, insanın ekmeğiyle oynayanlar, insan hakkı diye bağırıp hakkı helali gasp edenler, neye hizmet ettiğini bilmeden alın terini hiçe sayanlar, çok büyük veballerin altına giriyorsunuz. Elleriniz kırılsın, ne diyeyim...!

2. Ayse&serkan

Ayse&serkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Araçları Yakanlar Elleriniz Kırılsın
    Haklisin Valla Ayip Yaa..İnsanlik DiŞi BİrŞey.... :(

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

insan olsa yapmazlar zati

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Al işte, önce askerlerin araçları, sonra masum vatandaşların, şimdi polislerin ve öğretmenlerin. Öğretmenin söylediği cümle hem burktu içimi hem gurur duydum. 25 yıllık birikim ne demek ya? :tsk: Bu hainlerin bir an önce yakalanması lazım.

5. * hüzün*

* hüzün* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok haklısın bilge yaa..
    bunlar çok azdılar, elleri ayakları kırılsın
    kimlerin maşası bunlar acaba, yazıklar olsun
    elbet onlarında defteri dürülecek:angry2:

6. IdriL

IdriL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

valla yakanlara vur emri çıksın ... ağır cezalar uygulansın ..yazık bu insanlarımıza .. ne emeklerle alınıyor...

7. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    kırılsın elleri insallahhhh.bazılarının ekmek teknesı o arabalar mınıbusler Allah yardımcıları olsun

8. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

hepinize katılıyorum arkadaşlar bizi bize kırdırı canımızı yakıyolar allah devletimize ve vatandaşımıza birlik ve beraberlik versin

9. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yazık gercekten o kadar çalış didin al sonrada o vicdansızlar yaksın allah cezalarını versin

10. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

o yakan elleriniz de yansın

11. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

valla bilge bunlar insanmı diye düşünüyom allahta onları yaksın elleri kırılsın bencede

Araçları Yakanlar Elleriniz Kırılsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadına kalkan eller kırılsın!

Kadına kalkan eller kırılsın!

Türkiye'de her 3 dakikada bir kadın şiddete uğruyor... Emniyet Genel Müdürlüğü 2005 ve 2006'yı kapsayan suç istatistiklerini açıkladı: Kadınlara karşı şiddet içerikli 333 bin 237 suç işlendi. 113 bin 724 kadın suç mağduru oldu. Bu olaylarda toplam 1985 kadın öldü. Türkiye'de son 2 yılda kadınlara karşı şiddet içerikli 333 bin 237 suç işlendiği ve toplam 113 bin 724 bin kadının suç mağduru...
  2. Elleriniz kırılsın

Elleriniz kırılsın

istanbul da kalleşçe yapılan bombalı saldırıyı şiddetle kınıyorum.Bu hainlikleri yapanları lanetliyorum.Şehitlerimizi saygıyla anıyor ailelerine sabır yaralılarımıza da Allahtan şifa diliyorum Tüm Türk milletinin başı sağolsun ... HER GÜNÜM CENAZE HER GÜNÜM ŞEHİT BUNLARIN SEBEBİ BİR İT OĞLU İT . UYAN TÜRK EVLADI UYUMA UYAN 30 KUPONA ALINMADI BU VATAN . ŞUNUDA SAKIN UNUTMA ; ŞEHİTLER ÖLMEZ...
  3. elleriniz kırılsın

elleriniz kırılsın

Güngören’de iki ayrı noktada peş peşe bombalar patladı. Ortalık savaş alanına döndü. 19 ölü, 150 yaralı var İstanbul Güngören’de hain saldırı. Güngören Menderes caddesinde, trafiğe kapalı alanda dün akşam saat 21.45’te iki ayrı noktaada patlama oldu. Görgü tanıklarına göre ilk patlama bir telefon kulübesinde meydana geldi. Hafif çaplı bu patlamadan sonra vatandaşların olay yerine koştuğu anda...
  4. Kırılmışım dökülmüşüm…

Kırılmışım dökülmüşüm…

Kapıyı vurup gidişinin ardından bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları… Benden gittiğini sandın ya hani kitledim umutlarımı sanmaların üzerine… Gitmemişsin gibi hiç bitmemişsin gibi uyudum sana dün… Uykumda içim ürperdi… Rüyamda bile sen yoktun… Gerçekliğini yaşattığın her ne varsa alıp düşlerime kattın ve öylece gittin… Beni karmaşıklığının içine hapsedip ellerini...
  5. soba yakanlar ....

soba yakanlar ....

soba neden tüter arkadaşlr evinizi sobayla mı ısıtmak zorundasınız, ama sobayı yakmak bazen çok zordur. hatta bazen siz yakarsınız o söner tüter. bakın bu icatı bana eşim gösterdi sobayı yaktım söndü içinde duman var yanan kömürde görünüyor ama yanmıyorsa yine hemen bildiğimiz saç kurutmayı takın fişe ve saç kurutmayı sobanın üstten deliğinden içine tutun öyle bir tutuşup yanıyorki çok iyi bir...

Sayfayı Paylaş