gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

araçların zor anları:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x469.[​IMG]

[​IMG]Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x425.[​IMG]

[​IMG]Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 650x435[​IMG]Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x435.[​IMG]

Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 650x484[​IMG]

[​IMG]Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 650x417[​IMG]Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x417.[​IMG]

[​IMG]Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 650x487[​IMG]Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x487.[​IMG]

[​IMG]Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 650x392[​IMG]Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x392.[​IMG]

[​IMG]Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 650x387[​IMG]Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x387.[​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: araçların zor anları:)
    vah vah :D

araçların zor anları:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en zor anım

en zor anım

hiç unutmayacağım bir anı ve burda ölümsüzleşdiriyorum...türkiyeye ilk geldiğim yıllar ve ilk aşık olduğum yıllar...şahsiyet annemin çalışdığı işyerınde çalışıyordu...bende hergün annemin iş yerıne gıdıyodum sebebim vardı...gizl-gizli aşk yaşıyodum...çok heyecan vericiydi...bir gün yıne gittim annemin yanına...annem o şahsiyeti çağırmamı istedi. bana gidip ..... abini çağırırmısın dedi hahaha...
  2. Erkeklerin Zor Anları

Erkeklerin Zor Anları

Erkeklerin Zor Anları (ben hepsini sormuştum eşime) Batılı hemcinslerimiz bizim gibi politik ve ekonomik krizlerle uğraşıp vakitlerini heba etmedikleri için hayatla ilgili daha derin konulara eğilme şansı buluyorlar. Aşağıda bu türden, hepimizin bilmesinin çok faydalı olacağına inandığım bir yazının çevirisi var. İnsan bu tür yazıları okuyunca ister Türkiye'de ister dışarda olsun ne...
  3. Asi'nin zor anları

Asi'nin zor anları

Günaydın arkadaşlar:) Gece 3'te yattım, şimdi size bunları yazmak, anlatak için de sabah erken kalktım:D:D Bildiğiniz gibi M.M Yönetimi olarak, arada kayışları kopartıyoruz:D:D Gündüz harıl harıl çalışıyor, geceleride chatboxdan kayışları kopartıyoruz.:D:D:D:D Dün gecede şakaların, itirafların, zor anların, gözyaşlarının yaşandığı unutulmaz bir gece oldu. İstedim ki ogeceyi yaşayan herkes...

Sayfayı Paylaş