gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Aradaki Farkı BULUNUZ ! :))

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Can Bonomo nun ilk parçası diye ilk çıktığı zamanlarda Radyo D yi dinliyorum Hakan Gündüz çıktı dedi ki, " İşte bonomonun ilk parçası arkadaşlarım " Merakla bekledim kim bu adam diye. Neyse aşağıdan dinleyeceğiniz şey çaldı ne kadar güldüm anlatamam kızlar :)) Şimdi yine dolaşıyorum haber sitelerinde bir resim dikkatimi çekti :D:D Aşağıdaki resim arasında kaç fark var sizce ?

Yorum sizin. Ama ben yine de kendi şahsi fikrimi söylemek istiyorum. Can Boomo ilk 5 e girsin DİŞİMİ KIRACAM :)

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    bencede bu şarkı cok beğenildi diyolar ama ben ilk dnleyişimde dedim elemeyi gecerse yine iyidir bu şarkıyla demiltim :D:D o resimelrdeki tek fark çöpcü süpürgesi hahaha

Aradaki Farkı BULUNUZ ! :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşiniz ile aranızdaki yaş farkı?

Eşiniz ile aranızdaki yaş farkı?

yaş farkı hesaplama yaş farkı hesaplaması yas hesaplama hesapla 13 Eşiniz ile aranızdaki yaş farkı nedir? Benim eşim 14 ay büyük benden..
  2. Kardeşler arasında stil farkı olabiliyor

Kardeşler arasında stil farkı olabiliyor

. Aynı evde büyüyen iki kardeş arasında öğrenme stili farklı olabilir. Ailelerin çocuklarının bilgi algılama tipine uygun çalışma ortamı yaratması gerekiyor Kardeşler arasında öğrenme stilleri birbirinden farklı olduğu için ailelerin çocuklarını "kardeşi" gibi ders çalışmaya zorlamaması gerekiyor. Öğrenme stilleri ile zekâ arasında da ilişki olmadığını belirten Dunn&Dunn...
  3. aradaki yaş farkı

aradaki yaş farkı

ben 34 aşık olduqum kız 20 yaşında bu yaş farkı ilerde sorun olurmu acaba
  4. Eşinizle Aranızdaki Yaş Farkı Kaç?

Eşinizle Aranızdaki Yaş Farkı Kaç?

eşler arası yaş farkı eşler arası yaş farkı kaç olmalı Sevgili melekler, bu anketimiz evli üyelerimizi ilgilendiriyor. Sorumuz şu; eşinizle aranızdaki yaş farkı kaç? Siz mi büyüksünüz o mu? Bu yaş farkı sizi olumlu ya da olumsuz etkiliyor mu ve neden? Eşler arası yaş farkı sizce nasıl olmalı? Hadi bakalım parmaklarınız çalışsın :D:D

Sayfayı Paylaş