gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

arafat dağı ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

sana gelir iken beni görmüşler arafat dağı ilahisi seni ziyarete geldim efendim ilahisi sana gelir iken seni ziyarete geldim efendim ilahi Arafat dağıda bir yüce dağdır
    İnanın peygamber
    ölmedi sağdır
    ravzasına vardım
    gülistan bağdır
    seni ziyarete geldim efendim
    bir nazzar almaya geldim efendim
    sana gelir iken
    beni görmüşler
    yolumun üstüne pusu kurmuşlar
    hain nefsim
    can evimden vurmuşlar
    bu nefsin elinden
    bıktım efendim
    bir nazar almaya geldim efendim
    sana gelir iken kolum kırıldı
    çok ağladım
    gözüm yaşı sel oldu
    hain nefsim şeytan ile bir oldu
    bu nefsin elinden
    medet efendim
    bir nazar almaya geldim efendim

arafat dağı ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaser Arafat

Yaser Arafat

arafata inen melek kudüs e inen melek kudüste görülen 1929 yılında doğdu. Eski bir Osmanlı zabiti olan Abdülrahman Bey, Kudüs’te dünyaya gelen oğluna, Muhammed adını verdi. Çoban, tüccar, Pakistanlı işadamı, hatta yaşlı bir kadın kılığında İsrail topraklarına baskınlar düzenlerken, Muhammed'in kod adı, "Ebu Ammar"dı. 1994'te, Nobel Barış Ödülü'nü alırken ise, herkes onu, Filistin...
  2. Arafat dağı

Arafat dağı

Bu kutsal dağı görmek tövbenin kabulüne, şeref ve izzete, Burada vakfeye durmak ayrıldığı kişi ya da eşiyle buluşmaya, düşmana galip gelmeye, Gizli sırların açığa çıkmasına, Hac mevsiminde ise hacca gitmeye delalet eder.Rüyada Arafat dagini görmek, imanin kuvvetine, ibadetiyle hak yolunda bulunduguna; Arafat dagina çiktigini görmek, mutlu günlerin kendisini bekledigine isarettir.
  3. Ağrı dağı

Ağrı dağı

Ağrı Dağı,Ararat (Selçuklular döneminde; Eğri Dağ, resmi adıyla Büyük Ağrı Dağı), Türkiye'nin en yüksek dağıdır. Zirvesi 4 mevsim boyunca erimeyen kar ve takke buzulu ile kaplı volkanik bir dağ olan Ağrı Dağı, Türkiye'nin doğu ucunda, Ağrı ilinin sınırları içerisinde yer almaktadır. Dağ, İran'ın 16 km batısında ve Ermenistan'ın 32 km güneyindedir. Iğdır İli'nin güneyinde, Doğubayazıt'ın...
  4. Arafat iLAHİSİ

Arafat iLAHİSİ

arafatın hali başka arafatın hali başka ilahisi ilahisi sözleri arafatilahisi dinle BUGÜN BENİM İÇİM YANAR YÜREĞİMDE YARAM KANAR BU GÖNÜL MEKaaaİ ANAR ARAFATA ÇIKAR BENİ ÇIKAR BENİ SEYRANINA SAR O GÖNÜL DEVRANINA ARAFATA ÇIKMAK GÜZEL HAYRAN KALDIM HER YANINA BEYAZ İHRAMI GİYEYİM BUDUR BENİ TEK DİLEĞİM ORADA DİLE GELEYİM ARAFATA ÇIKAR BENİ
  5. Ilgaz dağları

Ilgaz dağları

ılgaz hangi ile bağlı ılgaz nereye bağlı dağı hangi bölgededir dağı ilimizdedir ilimizdedir işte Batı Karadeniz Bölgesinden güzel bir yer Ilgaz Dağları........ ILGAZ DAĞININ ÖZELLİKLERİ Ilgaz Dağları, Batı Karadeniz Bölgesi'nde bulunan sıradağlardır. Kuzeyinde Araç, Gökırmak, güneyde Ulusu-Devrez Çayı oluklarıyla çevrilmiştir. Ilgaz Dağları Filyos Irmağı'na dökülen Soğanlı Çayı'nın Boyalı...

Sayfayı Paylaş