gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Arafat iLAHİSİ

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

arafatın hali başka arafatın hali başka ilahisi ilahisi sözleri arafatilahisi dinle BUGÜN BENİM İÇİM YANAR YÜREĞİMDE YARAM KANAR
    BU GÖNÜL MEKaaaİ ANAR
    ARAFATA ÇIKAR BENİ
    ÇIKAR BENİ SEYRANINA
    SAR O GÖNÜL DEVRANINA
    ARAFATA ÇIKMAK GÜZEL
    HAYRAN KALDIM HER YANINA
    BEYAZ İHRAMI GİYEYİM
    BUDUR BENİ TEK DİLEĞİM
    ORADA DİLE GELEYİM
    ARAFATA ÇIKAR BENİ

Arafat iLAHİSİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaser Arafat

Yaser Arafat

arafata inen melek kudüs e inen melek kudüste görülen 1929 yılında doğdu. Eski bir Osmanlı zabiti olan Abdülrahman Bey, Kudüs’te dünyaya gelen oğluna, Muhammed adını verdi. Çoban, tüccar, Pakistanlı işadamı, hatta yaşlı bir kadın kılığında İsrail topraklarına baskınlar düzenlerken, Muhammed'in kod adı, "Ebu Ammar"dı. 1994'te, Nobel Barış Ödülü'nü alırken ise, herkes onu, Filistin...
  2. Arafat dağı

Arafat dağı

Bu kutsal dağı görmek tövbenin kabulüne, şeref ve izzete, Burada vakfeye durmak ayrıldığı kişi ya da eşiyle buluşmaya, düşmana galip gelmeye, Gizli sırların açığa çıkmasına, Hac mevsiminde ise hacca gitmeye delalet eder.Rüyada Arafat dagini görmek, imanin kuvvetine, ibadetiyle hak yolunda bulunduguna; Arafat dagina çiktigini görmek, mutlu günlerin kendisini bekledigine isarettir.
  3. şeref ilahisi

şeref ilahisi

geldin ve şeref verdin ilahisi Haktan alıp halkağa verdin Geldin bizelere Şeref verdin Eysevgili ey rasul
  4. arafat dağı ilahisi

arafat dağı ilahisi

sana gelir iken beni görmüşler arafat dağı ilahisi seni ziyarete geldim efendim ilahisi sana gelir iken seni ziyarete geldim efendim ilahi Arafat dağıda bir yüce dağdır İnanın peygamber ölmedi sağdır ravzasına vardım gülistan bağdır seni ziyarete geldim efendim bir nazzar almaya geldim efendim sana gelir iken beni görmüşler yolumun üstüne pusu kurmuşlar hain nefsim can evimden vurmuşlar bu...
  5. kerbela ilahisi

kerbela ilahisi

kerbelada melek kanlı kerbela ilahisi imam hüseyini vurdular kolunu kanadını kırdılar al kanlara boyadılar kerbelada kerbelada imam hüsyin susamıştı bir yudum su aramıştı ana yüreği yanmıştı kerbelede kerbelada imam hüseyin şehit oldu gül bahçemde güller soldu topraklar kan ilşe doldu kerbelada kerbeda

Sayfayı Paylaş