gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Aralarinda Dua

Konu, 'Karikatürler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aralarinda Dua
    heheheeee..emegıne sağlık

Aralarinda Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dua Ederken Araya Aracı Konur mu?

Dua Ederken Araya Aracı Konur mu?

adak duası nasıl yapılır duada aracı koymak Mümin bunaldığında, dara düştüğünde, kendisini çaresiz hissettiğinde Sonsuz Kudret Sahibi Allah'a sığınarak ondan yardım diler. Fatiha suresinde bulunan ve devamlı okuduğumuz "Yalnız sana ibadet eder ve yalnız senden yardım dileriz" mealindeki âyet, manevi bir kaynaktan yardım dilenecekse bunun ancak Allah olabileceğini açıkça ifade...
  2. Eşiniz ile aranızda muhabbet için dua...

Eşiniz ile aranızda muhabbet için dua...

muhabbet için dua dua resmi resimleri Muhakkak bunu bilmeyen yoktur ki yer gök dua iledir.Ben de duaların faziletine gerçekten inananlardanım müthiş bi şekilde.Size şimdi evliliğinizde daha mutlu eşinizle daha muhabbetli olmanız için bir dua vereceğim ben gerçekten bu duanın faziletine inananlardanım ALLAHIn iznyle.Bu duayı da bana eşimle sıkıntılı olduğum bi dönemde ablam sölemişti.Ciddi...
  3. Kunut Duaları Arapçası Okunuşu ve Anlamı Bir Arada Burada Melekler

Kunut Duaları Arapçası Okunuşu ve Anlamı Bir Arada Burada Melekler

Kunut Dualarının Okunuşu ve Anlamı kunut dualarının anlamı kunut duaları arapça Sevgili melekler, yatsı namazından sonra kılınan Vitr namazı kılarken okunan Kunut Dualarının Okunuşu ve Anlamı ile ilgili bilgileri bir arada sizlerle paylaşıyoruz. Arapça bilenler içinde arapçasını eklediğimiz kunut dualarının anlamı da yazımızın devamında yer alıyor.. Okunuşu: Allâhümme innâ...
  4. Eşimle aramdaki muhabbet için dua istiyorum

Eşimle aramdaki muhabbet için dua istiyorum

Konuşacak birşeyler bulmakta zorlanıyoruz çoğu zaman ama gördüğüm kadarı ile herkes hemen hemen aynı. Muhabbetten kasıt iyilik güzellik ve birbirini sevmek ve saygılı olmak anlamında kızlar. Bunun için yani aile iç saadeti ve huzuru için sırlı bir dua var ise beniml paylaşır mısınız. Teşekkür edipyorum.

Sayfayı Paylaş