gebe
  1. Tek hayalim

Tek hayalim Forum Okuru

aralık ayı doğumu

Konu, 'Aralık Ayı Anneleri' kısmında Tek hayalim tarafından paylaşıldı.

inşallah allahım bu kez nasip eder

aralık ayı doğumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslan Burcu 2008 Aralık ayı yorumu

Aslan Burcu 2008 Aralık ayı yorumu

aralık ayı aslan burcu aslan burcu aralık ayı Aşk ve İlişkiler Sevgili Aslanlar 2008 yılına veda etmemize az bir süre kaldı. Güneş her yıl bu noktaya geldiğinde, geçmiş bir yılın muhasebesi yapılmaya başlanır ve gelecek yıl için yeni kararlar alınır ve yeni umutlar peşinde koşulur. Sizler aşk ve yaratıcı ifadenin ve de Güneşin özel insanları olarak, daima farklı ve daima ilgi uyandırabilen...
  2. Akrep Burcu 2008 Aralık ayı yorumu

Akrep Burcu 2008 Aralık ayı yorumu

Aşk ve İlişkiler Sevgili Akrepler, bir yılı daha geride bırakmaya hazırlanacağımız ve bir yıl daha olgunlaşmış olarak yeni bir seneye adım atmak üzere olduğumuz Aralık ayına girmiş bulunmaktayız. Her yıl bir başka umut ve bir başka heyecanla yeni yıl karşılanır ve kimi zaman hüzünle kimi zaman gülümseyerek hatırlanmak yüreğimizde bir yerlerde saklı tutulur. Dileğimiz odur ki, 2009 yılı her...
  3. Aralıkta doğum varrrr :)

Aralıkta doğum varrrr :)

Kızlar merhaba ben 4 gün önce hamile olduğumu öğrendim çok şükür... daha yolun başındayım. eğer allahın izniyle normal gebelik varsa ve herşey yolunda giderse inşallah aralıkta anne olacağım. burada paylaşımlarda bulunabiliriz...
  4. umudumuz aralık ayı diyenler buraya...

umudumuz aralık ayı diyenler buraya...

arkadaşlar ben 9 aydır uğraşıyorum ama henüz hamile kalamadım. benim gibi umudunu aralık ayına bırakan vasa hadi burda buluşalım. inşallah hepimiz hayırlısıyla bebişlerimizi kucaklarımıza alırız:)))
  5. 2012 aralıkta doğum yapacaklar

2012 aralıkta doğum yapacaklar

merhaba arkadaşlar.10haftalık hamileyim.heyecanlıyım tabiki...görüşlerimizi tecrübelerimizi burda paylaşalım olmazmı???anne adaylarını bekliyorum...:bebem:

Sayfayı Paylaş