Aralıkta doğum varrrr :)

hayırlısı olsun canım kızınmı o lcak senın ıcınden ne gecıyordu ay bızde goruruz ınsallah o gunlerı

sağol canım, benim içimden erkek geçiyordu ama gönlüm kızdan yanaydı... gönlümdeki oldu :)

rabbim inşallahhhhh sizlere de gösterir, herkes bir gün hayırlısıyla anne olacak elbet, sadece biraz daha sabır diliyorum.

Selam kızlar,

Meryemcim oğluşunu sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

Bugün ben de kızımın olacağını öğrendim :) inşallah sağlıkla kucaklarımıza gelirler.
Allaha çok şükür dr herşeyin iyi olduğunu söyledi, hayırlısı bakalım.

canım hayırlı olsun kızın.bebisimrabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.

bende kasımda inş bi sorun çıkmassa dogum yapıcam...bir oğlum olcak aylarımız yakın allah hepimize hayırlı dogum nasip eder inş.

kızlaaar benim bebiş ilk tekmesini attı dün.çok heyecan verici.bu aralar zaten yaşamıyor korkusu sarmıştı içimi.yaşadığının göstergesi olmuş oldu.hadi bakalım mrs.min tekme yeme sırası :)

mrs.m canım sağol bitanem.kızlar cinsiyetler belli oldu sıra isim konusuna geldi bi karar verebildiniz mi?

kızlaaar benim bebiş ilk tekmesini attı dün.çok heyecan verici.bu aralar zaten yaşamıyor korkusu sarmıştı içimi.yaşadığının göstergesi olmuş oldu.hadi bakalım mrs.min tekme yeme sırası :)

canım ben kısmetse isim olarak ece ya da ela koymayı düşünüyorum. kısa isim hoşuma gidiyor :)

ayyyyyyy annesine ilk tekme gelmiş ne güzellllllll :) erkek bebekler kız bebeklerden daha önce hareket etmeye başlarmış. benim kızda daha tık yok :) ama sağda solda sıkıştırıyor.
canım aynı korku bende de vardı, allaha şükür dün doktora gittim ultrasonda gördüm çok şükür iyi bakalım. eveeeettttt sıra bendeeeeeeeee :)

canım ben kısmetse isim olarak ece ya da ela koymayı düşünüyorum. kısa isim hoşuma gidiyor :)

ayyyyyyy annesine ilk tekme gelmiş ne güzellllllll :) erkek bebekler kız bebeklerden daha önce hareket etmeye başlarmış. benim kızda daha tık yok :) ama sağda solda sıkıştırıyor.
canım aynı korku bende de vardı, allaha şükür dün doktora gittim ultrasonda gördüm çok şükür iyi bakalım. eveeeettttt sıra bendeeeeeeeee :)

hımm ikisi de güzel isim.ayy senin kız da bugün yarın atar tekmişini.sonra sıra babasının tekmişi hissetmesine gelir :ohh:

Kızlar biz bebeğimizin ilk alışverişin yaptık :)

Bebek arabası ve oto koltuğu aldık, çok güzeller yaaa... allah inşallah hayırlısıyla kullanmayı nasip eder.

Bu arada annem de battaniyelerini, zıbınlarını ve bazı kıyafetlerini almış, yelekler örmüş ördürmüş. İnşallah ağız tadıyla hepsini giydiririm meleğime.

Çok heyecan verici yarabbimmmm, herkese nasip olsun inşallahhhh

Geri