Aralıkta doğum varrrr :)

Kızlar biz bebeğimizin ilk alışverişin yaptık :)

Bebek arabası ve oto koltuğu aldık, çok güzeller yaaa... allah inşallah hayırlısıyla kullanmayı nasip eder.

Bu arada annem de battaniyelerini, zıbınlarını ve bazı kıyafetlerini almış, yelekler örmüş ördürmüş. İnşallah ağız tadıyla hepsini giydiririm meleğime.

Çok heyecan verici yarabbimmmm, herkese nasip olsun inşallahhhh

oo maşallah.hazırlıklara başlanılmış.hayırlı olsun canım.inş. sağlıcakla kullanır bebişin.

bende kasımda inş bi sorun çıkmassa dogum yapıcam...bir oğlum olcak aylarımız yakın allah hepimize hayırlı dogum nasip eder inş.

allah oğlışunu sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip eder inşallah...
amiiiinnnn

merhaba arkadaşlar :) bende aralık annesiyim ve bir kız bebek bekliyorum :) sizin bebekleriniz kaç haftalık?

merhaba :) demek ki aynı dönemdeyiz. benim de kız :)
bugün tam 21. hafta. doğum kısmetse 15 aralık görünüyor ama erken de olabilir
senin ne zaman?

oo maşallah.hazırlıklara başlanılmış.hayırlı olsun canım.inş. sağlıcakla kullanır bebişin.

çok teşekkürler canım, amiiiiinnn inşallahhhh...

mrs. m'cim benimde 21 hafta 2 günlük hemen hemen aynı günlerde doğumlar hehhehe:) benim 13 aralık gibi görünüyo ama sezeryan olacağım için daha erken olacaktır muhtemelen :) ne güzel ikimizinde kızı olacak :) sende hazırlıklara başlamışsın bende erken mi acaba diyodum gerçi bizde geçen hafta odasını aldık :)

mrs. m'cim benimde 21 hafta 2 günlük hemen hemen aynı günlerde doğumlar hehhehe:) benim 13 aralık gibi görünüyo ama sezeryan olacağım için daha erken olacaktır muhtemelen :) ne güzel ikimizinde kızı olacak :) sende hazırlıklara başlamışsın bende erken mi acaba diyodum gerçi bizde geçen hafta odasını aldık :)

aaaa aramızda 2 gün var :) süperrrrr... o zaman burada doğuma kadar ve doğum sonrası paylaşacak çok şeyimiz olacak.
sezeryan olmayı sen mi tercih ettin? ben de kızım olacağı için mutluyum :)
canım aslında planımıza göre 7. aydan önce almayalım diyorduk ama maddi olarak çok zor olur diye yavaş yavaş almaya başladık. allah odasını iyi günlerde kullandırmayı nasip etsin.

aynen öyle cnm :) evet birbirimize danışacak ve paylaşacak çok şeyimiz olacak. sezeryan olmayı ben tercih ettim çünkü hamile kalmadan üç ay önce dış gebelik yaşadım onun operasyonuda sezeryan gibi oluyo, ameliyattan sonra kesik yeri parmak kalınlığında şişti doktorum cildimin reaksiyon gösterdiğini söyledi o şişliğinde ameliyatla alınması gerekiyomuş. o yüzden sezeryanı tercih ettim ki doğum esnasında o ameliyatıda aradan çıkarmış olucam :)
allah bebişlerimize bütün eşyalarını iyi günlerde kullanmayı nasip etsin :) o kadar güzel oluyo o minik eşyalar arasında vakit geçirmek, aldıkça alası geliyo insanın.
bu arada meral ben senin adın nedir ? kaç yaşındasın? seninde ilk bebişin di mi ?

aynen öyle cnm :) evet birbirimize danışacak ve paylaşacak çok şeyimiz olacak. sezeryan olmayı ben tercih ettim çünkü hamile kalmadan üç ay önce dış gebelik yaşadım onun operasyonuda sezeryan gibi oluyo, ameliyattan sonra kesik yeri parmak kalınlığında şişti doktorum cildimin reaksiyon gösterdiğini söyledi o şişliğinde ameliyatla alınması gerekiyomuş. o yüzden sezeryanı tercih ettim ki doğum esnasında o ameliyatıda aradan çıkarmış olucam :)
allah bebişlerimize bütün eşyalarını iyi günlerde kullanmayı nasip etsin :) o kadar güzel oluyo o minik eşyalar arasında vakit geçirmek, aldıkça alası geliyo insanın.
bu arada meral ben senin adın nedir ? kaç yaşındasın? seninde ilk bebişin di mi ?

hımmm anladım o zaman iyi düşünmüşsün sezeryan olayını. bir taşta iki kuş :)
amiiiiiiiiiiinnnnn inşallahhhhh. ben de bebek mağazalarından çok keyif alıyorum. eşimle o minik minik şeylere bakıp gülüyoruz ne tatlılarrrrr.
memnun oldum meral, ben bu siteye 1 yıldır üyeyim ama adımı hiç kullanmadım. sonra belki mesajlarda olabilir. 29 yaşındayım ve evet ilk bebeğim.

Geri