Aralıkta doğum varrrr :)

selam aralık anneleri nasılsınız bakalım, bebişler nasıl?
dün benim bebişim çok hareketli değildi, pazardı ya tatil yaptı herhalde :)
böyle durumlarda endişelenmeye gerek yokmuş, çünkü bazen çok hareketli bazen çok durgun olabiliyorlarmış.

ilk krampım dün sabah oldu :((( çok kötüymüş yaaaaa sizde de oluyor mu?

hehehe çok güldüm walla :) bende arada bi gögüslerimi sıktığımda bişiyler geliyo :)
o süt çok kıymetli olduğu için doktorlar sıkıp ziyan etmeyin diyorlar.

sağol cnm hepimiz için hayırlısı olsun :) ayy evet o üstler başlar minicik ama dünya , ama napcaz değer miniklere :) sen kaç haftalıksın bu arada ? bebişinin cinsiyetini ne?
24+5 bugün erkek bekliyoruz canım

aaaaa çok ilginç. bende daha yok.oy oy oyyy maşallahhhh canım :)
inşallah sütlerimiz bol olur.
aaaaamiiiiin.az çatlaklı bol sütlü oluruz inşaallah
iyi olmana sevindim canım.
doktorlarımız ultrasonda bakıyor fakat detaylı ultrasonu çok bilmiyorlar. bize sadece genel bilgi veriyorlar. detaylı ultrason zaten her yerde yapılmıyor. ben ankarada yaşıyorum. ankara gibi büyük bir yerde bile sayılı kişiler bu ultrasona bakıyor. yani en ince ayrıntısına kadar bilgi veriyorlar. benim ayrıntılı ultrasonu yapan dr hem kadın hastalıkları hem de perinatoloji uzmanı. bu uzmanlığı alanlar bu konuda iyilermiş. sen doktorunla mutlaka konuş. benim şeker yüklemesi 25. haftada yapılacak. yani eylülün ilk haftası. senin 1 hafta varmış, teste gidene kadar sakın tatlı yeme çünkü çok yüksek çıkıyormuş. ben de 1 hafta kala tatlı yemeyeceğim.
iç karnının geniş olması güzel. senin son aylarda çıkar o zaman. benim iç karnım hiç yokmuş çünkü daha 2,5 aylıkken minik bir göbeğim çıkmıştı. şimdi kocaman :) kilo alımın çok güzel... benimki faciaaaa :)
mrsm benim dr devlet hastanesinde ama perinatoloji uzmanı.amerikada eğitim almış.renkli ultrasona gerek görmedi.kendi baktığı da 4d imiş.kalpteki deliğe kadar herşeyi görebiliyorlarmış.1 hafta sonra kontrole idecem şeker yüklemesi de yapılacak.bakalım ne olacak hayırlısı olur inşaallah.

selam aralık anneleri nasılsınız bakalım, bebişler nasıl?
dün benim bebişim çok hareketli değildi, pazardı ya tatil yaptı herhalde :)
böyle durumlarda endişelenmeye gerek yokmuş, çünkü bazen çok hareketli bazen çok durgun olabiliyorlarmış.

ilk krampım dün sabah oldu :((( çok kötüymüş yaaaaa sizde de oluyor mu?
hiç sorma canım yaa.ben magnezyumu içmediğimde gecede 2-3 defa oluyor.berbat bişey

canlarım aralıkta sağlıkla doğurun inşallah melekelrinizi sonrada bana dua edinn:D
şubatta doğumumuz inşallah hepimizin bebkleri sağlıkla hayırlısyla gelsinler kucaklarımızaaa
AMİNNNN

aaaaamiiiiin.az çatlaklı bol sütlü oluruz inşaallah

mrsm benim dr devlet hastanesinde ama perinatoloji uzmanı.amerikada eğitim almış.renkli ultrasona gerek görmedi.kendi baktığı da 4d imiş.kalpteki deliğe kadar herşeyi görebiliyorlarmış.1 hafta sonra kontrole idecem şeker yüklemesi de yapılacak.bakalım ne olacak hayırlısı olur inşaallah.

amiiiinnnn inşallahhhh
hıı çok iyi canım, şanslısın o zaman. hadi hayırlısı, o zaman bu hafta şekerli tatlı şeylerden uzak dur canım. benim de eylülün 1. haftasında yapılacak bakalım hayırlısı.

hiç sorma canım yaa.ben magnezyumu içmediğimde gecede 2-3 defa oluyor.berbat bişey

ben vitaminleri düzenli alıyorum ama demek ki olacak yani.

canlarım aralıkta sağlıkla doğurun inşallah melekelrinizi sonrada bana dua edinn:D
şubatta doğumumuz inşallah hepimizin bebkleri sağlıkla hayırlısyla gelsinler kucaklarımızaaa
AMİNNNN

tatlımmm çok teşekkürler aminnnnn inşallahhhhhh
bazen acaba aralığa kalmadan kasım sonu mu olur ki diye düşünüyorum ama kısmet tabi :)

seninki de hepimizin inşallah çooookkkkk kolay olur ve sağlıkla meleklerimiz kucaklarımıza gelirler inşallahhh

AMİNNNN
Aaaaamiiiiiiin.sen de öyle inşaallah nurum.Allah bir avazda kurtarsın bizi.sağlıklı bebişler versin bize.huzur ve bereket getirsinler gelirken beraberlerinde inşaallaaaah

amiiiinnnn inşallahhhh
hıı çok iyi canım, şanslısın o zaman. hadi hayırlısı, o zaman bu hafta şekerli tatlı şeylerden uzak dur canım. benim de eylülün 1. haftasında yapılacak bakalım hayırlısı.

ben vitaminleri düzenli alıyorum ama demek ki olacak yani.

ya benim de 1-2 gündür aşırı tatlı isteğim var.frenleyim kendimi o zaman.pazartesi giderim ben hastaneye inş.herkeste kramp olmuyor.ablam ilaç almamasına rağmen krampları olmamış hiç.inşaallah geriye kalan şu 3.5 ayı rahat geçiririz biz de

selam kader arkadaşlarım :) nasılsınız?

dün gece rüyamda bebeğimi dünyaya getirdiğimi gördüm, hayırdır inşallah :)
tarihi de 5 aralık. yaklaştığı için bu tür rüyalar görmek artık fazla olurmuş ama bakalım belki tarih tutar :)

nasıl kuzularınız? kızım maşallah çok hareketli :)
inşallah sonuna kadar herşeyimiz yolunda gider ve meleklerimiz sağlıcakla kucaklarıma gelirler.

selam kader arkadaşlarım :) nasılsınız?

dün gece rüyamda bebeğimi dünyaya getirdiğimi gördüm, hayırdır inşallah :)
tarihi de 5 aralık. yaklaştığı için bu tür rüyalar görmek artık fazla olurmuş ama bakalım belki tarih tutar :)

nasıl kuzularınız? kızım maşallah çok hareketli :)
inşallah sonuna kadar herşeyimiz yolunda gider ve meleklerimiz sağlıcakla kucaklarıma gelirler.
ah canım geçenlerde ben de benzer bi rüya gördüm.inşaallah sıkıntı yaşamadan alırız kucaklarımıza meleklerimizi sağlıcakla.benim oğlan çok aşağıda duruyor çıkış kapısına yakın durmak istiyor acil çıkışlar için galiba:car:

Geri