gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Arama çalışmaları devam ediyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Yazıcıoğlu'nu taşıyan helikopteri arama çalışmaları çeşitli illerden gelen kurtarma ekipleriyle devam ediyor. [​IMG]
    Havanın kararması ile havadan yürütülen çalışmalara ara verilirken, askerler, korucular, vatandaşlar ve il sivil savunma arama ve kurtarma ekipleri karadan arama ve kurtarma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Ekipler, çalışmalarını Göksun ilçesine bağlı Çardak beldesinin güneyinde kalan dağlık bölge ile Kurucaova köyünün batısındaki dağlık kesimde yoğunlaştırmış durumda.

Çalışmalara Adana, Osmaniye, Adıyaman, Erzurum, Malatya ve Şanlıurfa illerinden gelen il sivil savunma arama ve kurtarma ekipleri de katılıyor. Arama ve kurtarma çalışmalarının devam ettiği karla kaplı dağlık bölgede, yağış etkisini yitirmiş olmasına rağmen yoğun sis görüş mesafesinin düşmesine neden oluyor.

Korucular, dağlık kesimde görüş mesafesinin yer yer 5 metreye kadar düştüğünü belirtirken, yetkililer bölgede 6 değişik noktada devam eden çalışmaların geç saatlere kadar süreceği bilgisini verdi.

Ekiplerin, çalışma yaptığı bölgelerde çok sayıda ambulans, sağlık ekibi ve iş makinesi hazır bekletiliyor. Arama ve kurtarma çalışmalarına, BBP'nin değişik illerden gelen yöneticileri ve partililer de katılıyor.

Arama çalışmaları devam ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emniyet Hizmetleri Sınıfında çalışmaya devam ediyorum.

Emniyet Hizmetleri Sınıfında çalışmaya devam ediyorum.

Emniyet Hizmetleri Sınıfında çalışmaya devam ediyorum. Polis akademisinde geçen sürelerimin emekliliğime sayılması mümkün mü? Evet, ilk defa bu Kanunla, Emniyet Hizmetleri Sınıfında Kanunun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (c) bendi kapsamında çalışmakta olanların, Polis Akademisinde geçen başarılı eğitim sürelerini borçlanmak suretiyle hizmetlerine ilave ettirmeleri imkanı...
  2. Ergenekonda Gözaltılar Devam Ediyor

Ergenekonda Gözaltılar Devam Ediyor

Ergenekon operasyonu kapsamında Ankara ve İstanbul'da 4 kişi daha gözaltına alındı Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, Ergenekon soruşturmasını yürüten Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz'ün talimatıyla Ankara'da 1, İstanbul'da 3 olmak üzere toplam 4 kişi gözaltına alındı. Ankara Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Organize Suçlar Büro Amirliği...
  3. Yunanistan'da gerginlik devam ediyor

Yunanistan'da gerginlik devam ediyor

Ülkede günlerdir süren gösterilerde tansiyon yeniden yükseldi, sokaklar savaş alanına döndü. Atina'da 6 Aralık gecesi 16 yaşındaki Aleksis Grigoropulos'un bir polisin açtığı ateşle yaşamını yitirmesinin ardından başlayan ve son günlerde şiddet dozu azalan olaylar yine alevlendi. Bu akşamüstü kent merkezinde yapılan gösterinin ardından kendilerini ''Anarşist ve iktidar karşıtı'' olarak...
  4. Hadise coşturmaya devam ediyor

Hadise coşturmaya devam ediyor

EUROVISION ŞARKI YARIŞMASI'NDA TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDECEK OLAN HADİSE, ALMANYA'NIN OBERHAUSEN KENTİNDE VERDİĞİ EM KONSERLE TANITIM TURUNA DEVAM ETTİ. Büyük alkış eşliğinde sahneye gelen Hadise, ‘Düm Tek Tek'i seslendirdiğinde salonda bulunanlar coştu. Tek parça elbisesi ve gri pabuçlarıyla sahneye çıkan Hadise'ye, konser boyunca dans grubu da eşlik etti. Gecce yarısı sahne alan ve ‘Stir...
  5. Hayat Devam Ediyor Bitiyor !

Hayat Devam Ediyor Bitiyor !

Bu konu; hayat devam ediyor bitiyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir dizi film daha tarih oluyor. Mahsun Kırmızıgül 'ün "Hayat Devam Ediyor" dizisi final yapıyor. Yayınlanmaya hayli iddialı başlayan dizi yayından kalkıyor. İşte haberin detayları... Atv'nin pazar günleri ekrana gelen dizisi, 13 Ocak 2013 Pazar akşamı yayınlanacak 46ncı bölümle...

Sayfayı Paylaş