gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

aramızda astık yok!

Konu, 'Magazin' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Tiyatroya adım atan Azra Akın oyundaki sevişme sahnesiyle ilgili olarak Beren Saat’in açıklamasına gönderme yaptı
    2002 Dünya Güzeli Azra Akın, Sadri Alışık Tiyatrosu tarafından sahnelenen Orhan Kemal’in ünlü eseri “72. Koğuş”ta Fatma karakteriyle tiyatro sahnesine adım attı. 1941 yılında Türkiye’de bir cezaevinde geçen oyunda kadınlar koğuşunda tutuklu bulunan Akın ile “Kaptan” karakterini canlandıran Yavuz Bingöl sevişiyor.
    Akın, oyuna hazırlanırken yapamayacağını düşünerek başta çekindiğini söyledi. Ancak İngiltere’de aldığı iki aylık eğitimin çok faydasını gördüğünü belirten Akın, sevişme sahneleri için de “Bu temsili bir sahne... Gayet rahat oynadık” dedi.
    Akın eski sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ’un Beren Saat’le sevişme sahneleriyle ilgili Saat’in “Araya yastık koyuyoruz” şeklindeki ifadesine de gönderme yaptı. “Sizde yastık var mıydı?” sorusuna Akın, “Aramızda yastık yok” diye cevap verdi. Akın’a destek veren Bingöl de, oyunda dizlerini korumak amacıyla taktığı dizlikleri göstererek “Evet, aramızda yastık değil, gördüğünüz gibi dizlikler var” diyerek espri yaptı. Sevişme sahnesini gayet rahat oynadıklarını belirten Bingöl, şöyle konuştu:
    “Biz bu sahneyi Devlet Opera ve Balesi’nden çok yetenekli bir arkadaşla çalıştık. O yüzden gayet rahat oynadık. Bu abartılı bir sahne değil, tedirgin olacak bir durum yok.”

kaynak milliyet

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aralarında yastık olsa zaten bariz belli olur cok fazla mesafe olur arada pek inanmadım ben yastık olayına

aramızda astık yok! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Astım

Astım

Astım Nasıl Bir Hastalıktır? Nefes alma sırasında atmosfer havasının solunum olayının olduğu alveol denilen hava boşluklarına naklini sağlayan iletici hava yollarında daralma, tıkanıklık ve buna bağlı olarak hava akımında zorlukla karakterize bir hastalıktır. Hava yollarında mikrobik olmayan süreğen bir iltihaplanma söz konusudur. Astım Allerjik Bir Hastalık mıdır? Astım her zaman olmasa...
  2. astım

astım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Murat Boz "Tarkanla aramda husumet yok dedi "

Murat Boz "Tarkanla aramda husumet yok dedi "

DİZİ TEKLİFLERİNİ REDDEDİYOR MURAT BOZ, MEGASTARLA ARALARINDA 'HUSUMET' OLDUĞU YOLUNDAKİ HABERLERİ YALANLADI. Tarkan'ın vokalistliğini yaptıktan sonra albüm çıkaran Murat Boz, megastarla aralarında 'husumet' olduğu yolundaki haberleri yalanladı. Tarkan'ın konserini izlemek için Almanya'ya giden Murat Boz, 'Konuşulanın aksine aramız gayet iyi. Hiçbir problemimiz yok. Sık sık görüşüyoruz. O,...
  4. Asla...

Asla...

Seni uzaktan sevmeyi, bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, gözyaşlarımla gülmeyi Ve kavuşmak için sabretmeyi, Her şeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla...

Sayfayı Paylaş