gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Aramızda casus var filmi

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] “Aramızda Casus Var” filminde Coen kardeşler, görevinden alınmış bir CIA ajanının kaybettiği, içerisinde son derece önemli bilgilerin olduğu bir bilgisayar dosyasının, spor salonunda çalışan iki kafadarın eline geçmesi ile ilgili, yer yer kara mizaha kayan, seksi bir durum komedisine imza atıyorlar. Birbiri ardına gelişen olaylar dizisi ile işler çığırından çıkarken, gizli bilgileri ele geçirmek isteyen şeytani güçlerin de devreye girmesiyle gizem perdesi aralanıyor.

Aramızda casus var filmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Casus

Casus

Rüyada bizzat casus olmak asıl maksadı gizlemeye, kötülüğü bariz olan işleri hayırlı işlere tercih etmeye, Başka bir devlet hesabına çalışan casus görmek, kişiyi ve ailesini kıskanan bir kimseye delalet eder.Rüyada casus görmek iyiye yorulmaz. Casus olmak sabır göstermediğinizden işlerinizin bozulmasına ve aklınızın başka işlerle meşgul olduğuna işarettir. Bir casusla karşılaşmak huzura...
  2. Casus oyuncaklar aramızda!

Casus oyuncaklar aramızda!

casus aletleri casus aletler oyuncakları oyuncak aletleri Fat Shark kablosuz yarış arabası gözlükleri yarışırken her tarafı görmenize imkan veriyor. Uzaktan kumandalı yarış arabalarını kullanmak büyük bir zevktir şüphesiz. Fat Shark, uzaktan kumandalı yarış arabası konseptini bir adım öne götürüyor. Sistem, uzaktan kumandalı bir yarış arabası, sürücü koltuğuna monte edilmiş bir mini...
  3. uzun bir yol var aramizda

uzun bir yol var aramizda

uzun bir yol var aramızda uzun bir yol var aramizda aramızda ucunda sen ucunda ben Uzun bir yol var aramızda Bir ucunda sen, bir ucunda ben Bir ateş yanar bağrımıza Ateşi sen, külü ben Ümit ışığı parlar gönlümüzde Ağlatan sen, ağlayan ben Hasretlik şarkıları söylenir hergün Söyleten sen, söyleyen ben Aşkımız dile geliyor mektubla Kağıdı sen, kalemi ben Beklerim hergün kavuşmamızı Ümitle sen,...
  4. hulohop'la zayıflayan var mı aranızda?

hulohop'la zayıflayan var mı aranızda?

★Dynamic S HEALTH HULA HOOP Weighted Exercise No Box | eBay bu siteyi inceledim, çok begendim. ama türkiyede bulamadım. veya yurt dışında havaleyle satılan bir site de bulamadım. hulahop'la zayıflayan oldu mu?
  5. ''Aramızda Bebek Var'' 2012 Filmi 1 Haziran'da Vizyona Girdi...

''Aramızda Bebek Var'' 2012 Filmi 1 Haziran'da Vizyona Girdi...

Aramızda Bebek Var Film Tanıtımı Aramızda Bebek Var Filmi 2012 1 Haziran 2012 haftasına gösterime giren filmler arasında “Aramızda Bebek Var” dikkat çekiyor. Fransız yapımı filmde Barbara ve Nicolas beraber çok mutlu olan ve çocuk yapmaya kadar veren bir çifttir. Anne olmak daha çok Barbara'nın fikri olsa da baba olmanın heyecanı Nicolas'ı da sarar. Barbara hamileliği süresince bedenen ve...

Sayfayı Paylaş