gebe
  1. bul

bul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Aranıza yeni katıldım lütfen yardım edin.

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında bul tarafından paylaşıldı.

12 şubatta regl oldum.bugün ayın 24 ü.geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz.ama bu bir kaçgündür gariplik var bende göğüs uçlarım sızlıyo.geçen canım turşu ve dondurma çekti.normalde 11 mart gibi regl olmam gerek bugün meraktan test aldım negatif çıktı.anlamadım.daha sonra tekrar yapmalımıyım yani olabilirmiyim hamile.4 yaşındada bir kızım lütfen cevap yazın lütfen.aslında bebekte istiyorum sadece bu kadar kısa sürede olurmu.bide negatif çıktı sonra yapsammı yine.

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    canım geri çekilme yöntemi ile de hamile kalınabiliyor 11 marta daha çok var sen kendini kaptırma ama bana kalırsa 11 marta kada bekle bakalım çünkü henüz erken idrar testinde çıkmayabilir beklemen en güzeli olacak hadi bakalımmmm inşallahhhh hamişsindir ozaman :)

3. bul

bul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim canım.biraz erken davrandım :))) zaten hamile falan olamamki sonuçta geri çekilme var yüzde 60 koruyomuş ben ümidimi keseyim :((((

4. bul

bul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    taşk ederim canım.bide geri çekilme yüzde 60 koruyomuş.o yüzden hamile değilimdir ümid etmiyim boşuna. :((

Aranıza yeni katıldım lütfen yardım edin. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mrb aranıza yeni katıldım

mrb aranıza yeni katıldım

paylaşımlarda bulunmak dileğiyle
  2. merhaba  aranıza yeni katıldım

merhaba aranıza yeni katıldım

arkadaşlar yeni üyeyim kendimi tanıtayım adı. semra 1964 dogumluyum evliyim çooook yakışıklı oğlum dünyalar güzeli bir gelinim dünyalar tatlısı bir torunum var çok iyi problemsiz bir eşim var rabbime şükür asıl sakaryalıyız fakat kırklar elide oturuyoruz oğlum silivride iki arada gidip geliyoruz hatta üç arada
  3. Merhaba aranıza yeni katıldım.

Merhaba aranıza yeni katıldım.

Rumuzu acele seçtim.Şu an bekarım ama flirtim var.Seneye bu zamanlar evleniyorum. Şu an çalışıyorum.Ama evlenince evimin kadını olacağım.Kariyer yoluda kapalı.
  4. Merhaba Bayanlar Aranıza Yeni Katıldım...

Merhaba Bayanlar Aranıza Yeni Katıldım...

Merhaba ben 28 Yaşında çalışan bir bayanım 7 Yaşında bir Prenses Annesiyim inşallah güzellikleri birlikte paylaşmak dileğimle.... :işyeri:
  5. sitede yeniyim ve korkuyorum lütfen yardım edin :(

sitede yeniyim ve korkuyorum lütfen yardım edin :(

merhaba ben nişanlıyım. nişanlımla 21 nisan cuma sürtünme yolyla ilişkye girdik . adetimin son günüydü ve biraz kanamamm oldu hiç acı hissetmedim 1. sorum kzlığm bozulmuş olabilirmi ? 2.si ise adetimin son günüydü ve kesinlikle üzerime veya içime boş...... olmadı. ama zevk suyundan hamile kalınabileceğini okumuştum. çok korkuyorum yardım edin hamile olabilirmiyim :( iştahım arttı , midem...

Sayfayı Paylaş