gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aranızda Aristotales Neyi Buldu bilen var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize iyi günler ve iyi çalışmalar diliyor ve ricamı yerine getirmenizi istiyorum. Aranızda Aristotales Neyi Buldu bilen var mı? Varsa lütfen yazsın bana

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aristotales Neyi

Aristotales Neyi Bulmuştur

Aristoteles, Ege Denizi'nin kuzeyinde bulunan Stageria'da doğmuştur O dönemde, Stageria'da İyon kültürü egemendir ve Makedonyalıların buraları istila etmeleri bile bu durumu değiştirmemiştir. Bu nedenle Aristoteles'e bir İyonya filozofu denilebilir

Aristoteles'in yazıları iki kümeye ayrılır

1. Aristoteles tarafından yayımlanan ancak bugün kaybolmuş yazılar

2. Aristoteles tarafından yayımlanmamış, hatta yayına yönelik de kaleme alınmamış, buna rağmen de toplanıp muhafaza edilmiş yazılar.

Aranızda Aristotales Neyi Buldu bilen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açınsama Nedir bilen var mı

Açınsama Nedir bilen var mı

Merhaba ya ben bi kelime duydum da anlamını bilmiyorum merak da ediyorum acaba Açınsama Nedir biliyor musunuz biliyorsanız bana da yazın anlamını
  2. Âdem Evladı Nedir bilen var mı aranızda

Âdem Evladı Nedir bilen var mı aranızda

Selam arkadaşlar hepinize hayırlı günler diliyor ve size bir soru sormak istiyorum. Acaba aranızda Âdem Evladı Nedir bilen var mı? Âdem Evladı Nedir biliyorsanız lütfen bana yazınç
  3. Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

oruk nedir oruk ne demektir Sevgili melekler, yine herkesçe bilinmeyen yöresel bir lezzet oruk nedir bahsedeceğiz sizlere. Oruk, Hatay mutfağının ana yemeklerinden biridir. Et, bulgur, baharat yoğrulup elle oyulduktan sonra içine ceviz veya fıstık ile yağda kavrulmuş kıymanın doldurulup kapatılarak fırında veya yağda kızartılmasıyla yapılan bir çeşit içli köftedir. İşte orukla ilgili diğer...
  4. Pıttık nedir aranızda bileniniz var mı ya

Pıttık nedir aranızda bileniniz var mı ya

Ya ben şehirliyim yani doğma büyüme İstanbulluyum aslında sitenizde de üyeyim geçen aklıma takıldı bayramda karsa gitmiştim orada bi amca çocuğa senin pıttığını yerim gibi bişey dedi. Herkes güldü kimseyede soramadım nedir bu pıttık allaşkına ?

Sayfayı Paylaş