gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Aranızda Çamaşır Yıkama Topu Kullanan Varsa Fikirlerini Bekliyoruz

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu çamaşır yıkama topu hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, epeydir piyasada olan bir ürün bu sayfamızın konusu. Deterjansız çamaşır yıkama topu. Aramızda kullanan varsa fikirlerini öğrenmek istiyoruz. Zira deterjanlar kimyasal ve eğer bu top deterjansız olarak çamaşırları temizleyebiliyorsa bu müthiş bir icat. Ekranlarda sürekli tanıtımları yapılıyor. Hatta İkbal Gürpınar da kendi programında bu topu tanıtıyor ve tavsiye ediyor. Ama meleklerimizin içinden bu topla ilgili fikri olan varsa bizler için daha iyi olacaktır ve almak isteyenlere bu bilgiler ışık tutacaktır.

Evet var mı deterjansız çamaşır yıkama topu kullanan aramızda ? :)

2. sumeyrademirci

sumeyrademirci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Çok değişik bir şey bunlar ya nasıl oluyor da deterjan kireç önleyici kullanmadan etki ediyor anlayamadım doğrusu

Aranızda Çamaşır Yıkama Topu Kullanan Varsa Fikirlerini Bekliyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çamaşırlarınız 15 dakikada yıkansın

Çamaşırlarınız 15 dakikada yıkansın

kısa programlı çamaşır makinesi sense plus siemens Çamaşırlarınız 15 dakikada yıkansın Siemens Ev Aletleri A serisi ve E serisi yeni çamaşır makineleri dünyada ilk olarak kullanılan teknolojilerle kullanıcılara yepyeni deneyimler sunuyor. Siemens A ve E sınıfındaki çamaşır makineleri birçok yeni özelliği ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Birçok yeni ilave programlara sahip...
  2. 8 kg çamaşır yıkama kapasitesi...

8 kg çamaşır yıkama kapasitesi...

8 kg çamaşır yıkama kapasitesi... Arçelik 8124 SJ serisi 8 kg çamaşır kapasitesi ile, bir defada çok daha fazla çamaşır yıkayabilme imkanı vererek; hem enerjiden hem de zamandan tasarruf sağlar. Ayrıca yorgan, battaniye gibi büyük parçaları da makinede yıkayabilme konforunu yaratır. Direct Drive Motor: Direct Drive Motoru sayesinde uzun yıllar boyunca çok sessiz çalışır. Su Jeti: Suyu...
  3. Fikirlerinizi bekliyorum.....

Fikirlerinizi bekliyorum.....

hanımlar ben kendime yelek örmek istiyom ama modeline ve rengine karar veremedim sizce hangi model ve renk öreyim yardım edermisinz??????????????? 1.............. 2....... 3........................
  4. Dünya'daki ilk Çamaşır Yıkama Makinesi

Dünya'daki ilk Çamaşır Yıkama Makinesi

ilk çamaşır makinesi ilk çamaşır makinası makinesinin resmi makinesinin hali Eskiden kadınlarımız ne işkencelerle çamaşır yıkarlarmış helal olsun valla.Şimdiki zamanda normal makineyi kullanmak için mızmızlanıyoruz dicek söz yok. Modern teknolojinin öncesinde çamaşır yıkamak hiç de sanıldığı kadar kolay sıradan bir iş değildi. Çamaşır yıkamak en az iki günlük uzun bir uğraş...
  5. Kızlar aranızda sivilcelere karşı nadixa krem kullanan var mı ?

Kızlar aranızda sivilcelere karşı nadixa krem kullanan var mı ?

Kızlar nadixa diye bir krem varmış ve bu kremin sivilcelere karşı son derece iyi geldiğini söyleyen arkadaşlarım var ama. Ben yinede sizlere sormadan bunu kullanmak istemedim. Aranızda bu nadixa sivilce kremini kullanıpta gerçekten iyi sonuç alanlar var mı ?= Kullanayım mı ? Ne diyorsunuz. Birde sivilceler için başka tavsiyeleriniz varsa benimle paylaşır mısınız. Gerçekten benim için önemli...

Sayfayı Paylaş