gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Arap Birliği'nden Erdoğan'a destek

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Arap Birliği Genel Sekreteri Musa, Erdoğan'ın Davos'taki paneli terk etme konusunda "haklı olduğunu" söyledi.

Arap Birliği Genel Sekreteri Amr Musa AP'ye yaptığı açıklamada, Başbakan Erdoğan'ın hareketinin "anlaşılır" olduğunu belirterek, "Sayın Erdoğan söylemek istediğini söyledi ve ayrıldı. Hepsi bu. Kendisi haklıydı" dedi.

Musa İsrailliler ile ilgili olarak da "onlar dinlemez" dedi.

Eski Norveç Başbakanlarından Kjell Magne Bondevik ise Başbakan Erdoğan'ın paneli terk etmesine "çok üzüldüğünü" söyledi.

Bondevik, "Şimon Peres'i yıllardır tanıyorum ve Erdoğan'ı da tanıyorum. Şimon Peres'i asla hiç bugünkü kadar heyecanlı görmedim. İsrail'e uluslararası topluluktan çok fazla kişi tarafından saldırıldığını düşündüğünü sanıyorum. Kendini tecrit edilmiş hissetti" dedi.

Bondevik, "Erdoğan'ın (paneli) terk etmesine çok üzüldüm. Bu, durumun ne kadar zor olduğunun bir göstergesi" dedi.

Reuters ajansı da haberi, diğer ajanslara benzer şekilde verdi.

Arap Birliği'nden Erdoğan'a destek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arap

Arap

Her zorluktan sonra kolaylığa delalet eder. Bir aramın bir kimseye bir şey vermesi, başkasından gelecek yardıma delalet eder.Bir yerden para gelecek, işte başarılı olacaksınız ve seyahate çıkacaksınız demektir. Birtakım düşmanlarla karşı karşıya geleceğinizin işareti de olabilir.Rüyasında aşırı esmer birini gören kimse nedensiz yere sıkılır.Rüyada arap görmek, Cenabi Hakk'in. "Bu (Kur'an...
  2. 'Atatürkçüyüm, Erdoğan'a şarkı söylemem'

'Atatürkçüyüm, Erdoğan'a şarkı söylemem'

Erdoğan'ın katılacağı geceye çağrılan hangi sanatçı, Başbakan'ın geleceğini duyunca şarkı söylemekten vazgeçti? İşte cevabı... Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı bir geceye şarkı söylemesi için Candan Erçetin çağrıldı. Fakat Erçetin'in cevabı partilileri şoke etti: Ben Başbakan'ın olduğu yerde şarkı söylemem! Olayı Bugün yazarı Aykut Işıklar köşesinde şöyle anlatıyor:...
  3. 'Erdoğan'a Nobel verilsin'

'Erdoğan'a Nobel verilsin'

İran'da, Davos'taki çıkışından sonra Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek açıklamaları sürüyor. Büyük Ayetullah Nasir Mekarim Şirazi, Erdoğan'ın 'yeni bir savaşı önlediğini ve barışa büyük katkı yaptığını'' belirterek, kendisine Nobel Barış Ödülü verilmesini önerdi. Eski Meclis Başkanı Gulam Ali Haddad Adil de, 'Erdoğan'ın konuşmasını cesurca ve İslam dünyasındaki gelişmenin açık delili''...
  4. DTP'den Erdoğan'a yeni tehdit

DTP'den Erdoğan'a yeni tehdit

Başbakan Erdoğan'dan Van'a gitmemesini isteyen DTP'liler, gezinin "provokasyon" olduğunu savundu. DTP Van İl Teşkilatı, Van mitingine katılacak olan Başbakan Erdoğan'ın şehre gelmemesi gerektiğini savunarak, bu gezinin provokasyon amaçlı olduğunu ileri sürdü DTP Van İl Başkanlığı'nda düzenlenen basın açıklamasına DTP Van Milletvekilleri Fatma Kurtulan ve Özdal Üçer de katıldı. DTP...
  5. Obama'dan Erdoğan'a övgü

Obama'dan Erdoğan'a övgü

Başbakan Erdoğan'la görüşen ABD Başkanı Obama, "Erdoğan'ın liderliğinden çok etkilenmiştim" dedi. Erdoğan ve ABD Başkanı Barack Obama, Başbakınlık Merkez Bina'daki görüşmenin ardından Başbakan Erdoğan'ın makam odasında birer açıklama yaptı. İlk sözü alan Başbakan Erdoğan şöyle konuştu: ''Bölgesel konuları değerlendirme imkanımız oldu, Afganistan, Irak, Orta Doğu gibi. Ve tüm...

Sayfayı Paylaş