gebe
  1. ceyda3583

ceyda3583 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Arap kızı kremi kullanımı

Konu, 'Cilt Hastalıkları' kısmında ceyda3583 tarafından paylaşıldı.

Arap Kızı Kremi Kullanımında size önerilen yöntemi izlemeniz kremin etkisi için önemlidir. Bu kullanım yöntemleri kremin tarihi geçmişinden elde edilen tecrübeler ışığında şekillenmiştir. Size aşağıda verilen ipuçlarını uygularsanız istediğiniz etkiyi alabilirsiniz. Günde 1 kere olmak üzere geceleri istenen yüzeye uyguluyorsunuz. Sabah kremi kullanacağınız bölgeyi bol suyla yıkayınız. Sivilce karşıtı olan bu ürün sivilceye meyilli (sorunlu) bölgelere uygulandığındanda cildin görünümünü düzgünleştirir, cildi kurutmadan geçmiş sivilcelerin neden olduğu leke ve görünümünü düzleştirir. Bu krem tüm ciltler üzerinde rahatlıkla kullanılabilir.

alıntı

Arap kızı kremi kullanımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte araba kullanımı

Gebelikte araba kullanımı

hamileyken lens kullanılırmı Doğurganlık çağında olan kadınların en sık ölüm nedeni nedir? Kan zehirlenmesi mi? Doğum mu? Doğum sonrası enfeksiyonlar mı? Bunların hiçbiri değil. Genç yaşta ölen kadınların çoğunun ölüm nedeni araba kazalarıdır. Bundan korunmanın en iyi yolu da emniyet kemerinizi takmaktır. İstatistikler kesin olarak göstermiştir ki, emniyet kemeri takmak takmamaktan çok daha...
  2. Sivilce,Akne ve Lekeleri Gidermek İçin Arab Kızı Kremi

Sivilce,Akne ve Lekeleri Gidermek İçin Arab Kızı Kremi

pembe arap kızı kremi arap kızı kremi çeşitleri renkleri kreminin çeşitleri Arkadaşlar, benimde cildimde bazen sivilceler meydana geliyor .Doktora falan gittim ama bir fayda göremedim, bir kaç tane olsada insanı tedirgin ediyor bu durum..Ama bir arkadaşımın tavsiyesiyle ARAB KIZI kremini denedim.Bir hafttada gözle görülür şekilde sivilceler kayboldu.Kuzenim kullanıyordu lekeleri için bir ay...
  3. Arap Kızı Kremi Kullanan Varmı

Arap Kızı Kremi Kullanan Varmı

güneş lekesi cilt lekeleri arap kızı kremi faydaları kullananlar yorumları hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Meleklerim sizden yardım istiyorum...Malum yaz ayları güneş çok yakıcı cildimizi güneşten korumamız gerekiyor fakat ben bu yaz buna çok dikkat edemedim ve malesef cildimde güneş lekeleri oluştu... Ciltdeki lekeleri kimyasal yollarla yok etmek mümkün fakat ben doğal...
  4. arap kızı kremi

arap kızı kremi

bu arap kızı kremi neden güneşte kullanılmıyo yani öyle diyolar, bilgisi olan var mı cvp verilirse sevinirim
  5. Çil Leke Güneş Yanığına Arap Kızı Kremi

Çil Leke Güneş Yanığına Arap Kızı Kremi

arap kızı kremi nedir,arap kızı kremi kullananlar,arap kızı kremi ile beyazlama,arap kızı kremi ile cilt lekesi tedavisi,arap kızı kremi hakkında bilgiler Osmanlı döneminden beri kullanılan ve saray sırrı olarak adlandırılan Arap Kızı Kremi yıllardır Türk kadınlarının vazgeçilmez tercihidir. Sivilce veya benzer izler bulunan bölgelerdeki ölü veya mikroplu dokuları temizliyerek...

Sayfayı Paylaş