gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Arap kızlar evlensinler dedi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

arap kızları arapkızlar arap evlilik sitesi evlilik siteleri ah şu kızları bildiğimiz üzere Kıvanç Tatlıtuğ gençkızların gözdesi olduğu gibi Arap ülkelerindede hayran kitlesi çok geniş... bu yüzden gençkızların gözdesine kızlardan ilginç bir teklif geldi....

ARAPLAR İŞİ BURAYA VARDIRDI
    VARDIRDI KIVANÇ TATLITUĞ İLE TUBA BÜYÜKÜSTÜN ARAP ÜLKELERİNİ FETHETTİ.KIVANÇ’A EVLİLİK TEKLİFİNDE BULUNAN 17 BİN ARAP KIZI, “BİZİM TEKLİFİ KABUL ETMİYORSAN BARİ TUBA’YLA EVLEN” MESAJLARI YOLLUYOR...

Araplar işi buraya

Arap ülkelerinde bir süredir Türk dizileri oynuyor. En beğenilen dizi oyuncuları arasında Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün yer alıyor. Arap kızları 'Gümüş' dizisinden beğendikleri Tatlıtuğ'a hayran, erkekleri de 'Ihlamurlar Altında' dizisiyle sevdikleri Tuba Büyüküstün'ün güzelliği için ölüp bitiyor.

Kıvanç'a 17 bin Arap kızı, Ortadoğu'nun ünlü TV kanalı MBC'nin internet sitesi aracılığıyla evlenme teklifinde bulundu. Genç kızlar orada 'Muhammed' ismiyle tanınan Kıvanç için 'Muhammed bizim evlenme teklifimizi kabul etmedi bari Tuba'yla evlensin! Birbirlerine çok yakışıyorlar' mesajları gönderiyor. İki oyuncuya gösterilen bu yoğun ilgi yatırımcı Araplar’ın ilgisini de çekti. Tuba ile Kıvanç bir reklam filminde bir araya geldi.

BİRLİKTE FİLM İSTEĞİ

Bazı e-maillerde ise 'Özel hayatlarında iki aşık ya da karı koca olmayacaklarsa mutlaka birlikte bir film çevirsinler' deniliyor. Hatta bazıları daha da ileri gidip Türk yapımcılarını bugüne kadar ikiliyi aynı dizide oynatmadıkları için 'enayilik ve aptallık'la suçluyor.

SAÇLARI BiLE TAKLiT EDiLiYOR

Arap kızları artık saçlarını kumrala ya da sarıya boyatmayıp doğal hallerine bırakıyor. Bunun sebebi olarak da Tuba’nın saç modelini uygulayıp Arap erkeklerinin gönlünü çalabilme arzusu gösteriliyor. Arap erkekleri de kız arkadaşlarını etkilemek için saçlarını Kıvanç Tatlıtuğ'un 'Gümüş' dizisindeki uzun saçları gibi uzatıyor. Hatta bazıları saçlarının rengini açtırıyormuş.

Son düzenleme: 20 Mart 2009
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    off koptm tek kelimeyle :D

Arap kızlar evlensinler dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arap kızı kreminin faydaları

Arap kızı kreminin faydaları

arap kızı kremi çeşitleri arap kızı kremi faydaları kreminin faydaları kremin kızının yararları Arap kızı kremini ben oldum olası çocukluğumdan beri duymuşumdur.Ama özellikleri ve kremin faydaları hakkında çok bir bilgi sahibi değildim.Merak ederek arap kızı kremi hakkında bilgiler edindim ve bu kremin ne kadar çok faydası olduğunu görerek bunu sizlerle paylaşmaya karar verdim .Bakın arap kızı...
  2. Arap kızı kremi kullanımı

Arap kızı kremi kullanımı

Arap Kızı Kremi Kullanımında size önerilen yöntemi izlemeniz kremin etkisi için önemlidir. Bu kullanım yöntemleri kremin tarihi geçmişinden elde edilen tecrübeler ışığında şekillenmiştir. Size aşağıda verilen ipuçlarını uygularsanız istediğiniz etkiyi alabilirsiniz. Günde 1 kere olmak üzere geceleri istenen yüzeye uyguluyorsunuz. Sabah kremi kullanacağınız bölgeyi bol suyla yıkayınız....
  3. Arap Kızı Kremi Kullanan Varmı

Arap Kızı Kremi Kullanan Varmı

güneş lekesi cilt lekeleri arap kızı kremi faydaları kullananlar yorumları hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Meleklerim sizden yardım istiyorum...Malum yaz ayları güneş çok yakıcı cildimizi güneşten korumamız gerekiyor fakat ben bu yaz buna çok dikkat edemedim ve malesef cildimde güneş lekeleri oluştu... Ciltdeki lekeleri kimyasal yollarla yok etmek mümkün fakat ben doğal...
  4. arap kızı kremi

arap kızı kremi

bu arap kızı kremi neden güneşte kullanılmıyo yani öyle diyolar, bilgisi olan var mı cvp verilirse sevinirim
  5. Serpil Çakmaklı "Dilan, İbo'nun Kızı" Dedi

Serpil Çakmaklı "Dilan, İbo'nun Kızı" Dedi

Bu konu; Serpil Çakmaklı "Dilan, İbo'nun Kızı" Dedi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin dünyasını birkaç gündür meşgul eden Dilan'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddiası üzerine aktrist Serpil Çakmaklı "Ben bu konuda şahit olurum! Dilan, İbrahim Tatlıses'in kızıdır!" dedi. İşte detaylar... Tv8'de yayınlanan Aramızda Kalsın programına...

Sayfayı Paylaş