gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Arap Sabunu ile Çıkmayan lekeleri Çıkarın

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

arap sabunu arap sabunu ne işe yarar çıkmayan lekeler cilt lekeleri için sabun leke Evet arkadaşlar arap sabunu herkes bilir ama kokusundan dolayı cok fazla tercih edilmez,ama arastırmalarım ve denemelerim sayesinde arap sabunun cok iyi bir kir sökücü olduğu kanıtına ulaştım. Arap sabununu biraz suyun içinne katıp acık renkli olan eşyalarda zor çıkan lekenin üzerine köpüğünü sürerek,biraz bekletirseniz lekenin çok çabuk çıktığını görürsünüz

ben denedim halımın üstünde gercekten işe yarıyor ve hiç iz bırakmıyor tavsiye ederim arkadaslar.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Güzell bilgiydii sağoll

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah tükenmez kalem lekesinide çıkarır.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sabun hastası olan ben için, ha Arap, ha Fransız, ha İngiliz hiç fark etmez hepsinide severim koklarım, bulursam kullanırımda :D:D Sabun manyağı biriyimdir de :D:D Sıvı, jel, katı hiç fark etmez, sabun kelimesini duymam beni baştan çıkarıyor zaten :D:D Ne güzel bir isim değil mi sabun? :D:D Ayy ilerde bir çocuğum olursa adını sabun da koyabilirim :haha: Dedim ya manyak biriyim bu konu da :D:D

Bu faydalı bilgi için tşkler, cidden de doğrudur işe yarar, bizim ailede denenmiş bir temizlik stilidir :D:D

5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ***** Allah iyiliğini versin emi :D Çocuğunun adını Sabun koyduğunu düşünemiyorum :D hahaha :D :D :D
    Bu arada bilgi için teşekkürler Kaprislim :) Birşey daha öğrenmiş oldum.

6. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

:puhas::puhas: ben Kar_denesi kıss ikimizzde yeşil ve k harfiyle baslayan nickname oldugundan karıstırdın heralde

7. Naci

Naci Forum Okuru

Benden de hah hah haaaa!!!!

8. dogan

dogan Forum Okuru

ben arap sabununu arabanın lastiklerinde kullanıyorum çok işe yaryo parlatıyoo daha siyah gösteryo arabada kullanabilirsiniz öneriyrm

Arap Sabunu ile Çıkmayan lekeleri Çıkarın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sabun İle Deterjanın Farkı

Sabun İle Deterjanın Farkı

Sabun İle Deterjanın Farkı Temizleme işi sanıldığı kadar basit değildir. Bir mendilin bile yıkanmasında hayli karışık kimyasal ve elektriksel olaylar olur. insanlar binlerce yıl temizlik işlerinde sabun kullandılar. Sabunun ana maddeleri de hep aynı kaldı. Her sabun bir alkali madde ile değişik türde bir yağın karışımıdır. Sabun suda çökelme yapar, lavaboda, küvette halka şeklinde lekeler...
  2. Ayakkabılardaki lekeler nasıl çıkar?

Ayakkabılardaki lekeler nasıl çıkar?

ayakkabıdan leke nasıl cıkar süet ayakkabı nasıl temizlenir süet ayakkabı temizliği ayakkabıların kirlenmesi lekeleri Kim ister ki o kadar para vermişsiniz beğendiniz bir ayakkabıyı almışsınız ama ne yazıkki leke olmuş ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Özellikle açık renk süet tarzı ayakkabılar çok çabuk leke kaparlar sakın umutsuzluğa kapılmayın çünkü ayakkabılardaki lekeleri çıkarmak için...
  3. Kiraz sapı ile zayıflama

Kiraz sapı ile zayıflama

kiraz sapı ile zayıflama kiraz sapi ile zayiflama çöpü zayıflama sapı zayıfladım kullanımı Kiraz sapı ile kilo vermeniz için sizlere kiraz sapı kullanımı bilgilerini ve malzemelerini veriyorum GEREKLİ MALZEMELER: * 1 çay bardağı kiraz sapı * 6 su bardağı su HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Kiraz saplarını suyun içinde 12 saat bekletin. 15 dak kaynattıktan sonra 30 dak soğutun ve süzün. Günde...
  4. Lekeler Nasıl Çıkar

Lekeler Nasıl Çıkar

lekeler nasıl çıkar tahta kalemi lekesi nasıl çıkar Bazı lekeler çok inatçıdır ne yapsak ne etsek bir türlü çıkaramayız...Ama şimdi size vereceğim pratik bilgilerler bir çok lekeyi zahmetsizçe çıkarabileceksiniz kızlar :tik: ALÇI LEKESI Ilık sirkeye batırılmış bir bezle silin. ALKOL LEKESi Cilalı ahşap üzerinde: Lekeli yerleri bir mantar tıpasıyla silin veya terebentinle ıslatın, sonra...
  5. Halıdaki lekeler nasıl çıkar

Halıdaki lekeler nasıl çıkar

Kızlar yeni aldığınız halınıza kahve, meyve suyu gibi içecekler dökülünce oluşan lekeleri çıkarmak ve oluşan kokuyu yok etmek çok zordur. Bunları temizlemek için halınızı temizlik şirketlerine göndermek de oldukça pahalı. Peki ne yapmalısınız? işte halılarınızdaki kirleri ve kokuları çıkarmanın yolları: - Halınızdaki lekeleri meydana gelir gelmez temizleyin, özellikle kahve lekesi. Ne...

Sayfayı Paylaş