Arap Sabunu ile Çıkmayan lekeleri Çıkarın

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Arap Sabunu ile Çıkmayan lekeleri Çıkarın
arap sabunu arap sabunu ne işe yarar çıkmayan lekeler cilt lekeleri için sabun leke
Evet arkadaşlar arap sabunu herkes bilir ama kokusundan dolayı cok fazla tercih edilmez,ama arastırmalarım ve denemelerim sayesinde arap sabunun cok iyi bir kir sökücü olduğu kanıtına ulaştım.
Arap sabununu biraz suyun içinne katıp acık renkli olan eşyalarda zor çıkan lekenin üzerine köpüğünü sürerek,biraz bekletirseniz lekenin çok çabuk çıktığını görürsünüz

ben denedim halımın üstünde gercekten işe yarıyor ve hiç iz bırakmıyor tavsiye ederim arkadaslar.

Sabun hastası olan ben için, ha Arap, ha Fransız, ha İngiliz hiç fark etmez hepsinide severim koklarım, bulursam kullanırımda :D:D Sabun manyağı biriyimdir de :D:D Sıvı, jel, katı hiç fark etmez, sabun kelimesini duymam beni baştan çıkarıyor zaten :D:D Ne güzel bir isim değil mi sabun? :D:D Ayy ilerde bir çocuğum olursa adını sabun da koyabilirim :haha: Dedim ya manyak biriyim bu konu da :D:D

Bu faydalı bilgi için tşkler, cidden de doğrudur işe yarar, bizim ailede denenmiş bir temizlik stilidir :D:D

Rüyam Allah iyiliğini versin emi :D Çocuğunun adını Sabun koyduğunu düşünemiyorum :D hahaha :D :D :D

Bu arada bilgi için teşekkürler Kaprislim :) Birşey daha öğrenmiş oldum.

ben arap sabununu arabanın lastiklerinde kullanıyorum çok işe yaryo parlatıyoo daha siyah gösteryo arabada kullanabilirsiniz öneriyrm

Geri