gebe
  1. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Arap Şükrü Ayrılacağım.

Konu, 'Müzik Sohbet' kısmında tatlicadiarzu tarafından paylaşıldı.

aradım klipleri koyacağım bi yer bulamadım bende buraya koydum :D http://www.youtube.com/watch?v=8OvCe3IRM8s

2. azem

azem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Arap Şükrü Ayrılacağım.
    bu ne zevksiz bi seçim ben buna anca:Booty:

3. asena66

asena66 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Arap Şükrü Ayrılacağım.

Arzum cadım çok güzel bi şarkı, ben bunu çok dinliyodum zaten,eline sağlık cadummmmmmmm.:band1:
    Azem kız ben çok seviyom bu şarkıyı,:nono::kiss:

Arap Şükrü Ayrılacağım. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prof. Dr. Şükrü Halûk Akalın

Prof. Dr. Şükrü Halûk Akalın

Türk Dil Kurumu Başkanı 22 Ocak 1956 tarihinde Adana'da doğdu. Annesinin adı Necla, babasının adı Ahmet Recai’dir. Anne tarafı Adana merkeze bağlı Yolgeçen köyünden, baba tarafı ise Adana’nın Yüreğir ilçesine bağlı Karaahmetli köyündendir. İlköğrenimini Adana’da 1963 – 1968 yılları arasında Celalettin Sayhan İlkokulu’nda yaptı. Ortaokulu Seyhan Işık Lisesinde 1968 – 1972 yıllarında okudu....
  2. Arap

Arap

Her zorluktan sonra kolaylığa delalet eder. Bir aramın bir kimseye bir şey vermesi, başkasından gelecek yardıma delalet eder.Bir yerden para gelecek, işte başarılı olacaksınız ve seyahate çıkacaksınız demektir. Birtakım düşmanlarla karşı karşıya geleceğinizin işareti de olabilir.Rüyasında aşırı esmer birini gören kimse nedensiz yere sıkılır.Rüyada arap görmek, Cenabi Hakk'in. "Bu (Kur'an...
  3. Ferdi Tayfur- ayrılacağım

Ferdi Tayfur- ayrılacağım

Tek kelime söylemeden 2 Habersizce gidi verdin Alay ettin hislerimle 1 Hakkin yoktu sevgilim 2 Beni böyle üzmeye Çekmem artik kahrini Ayrilacagim Hiçkiriga boguldum Satirlari yazarken Fakat kararim kesin Ayrilacagim Feda ettim hayatimi 2 Razi oldum sensizlige anlamadin sevgimi .... Hakkin yoktu sevgilim 2 Beni böyle üzmeye Çekmem artik kahrini Ayrilacagim Hiçkiriga boguldum...
  4. Ayrılacağım ama ona nasıl söylerim

Ayrılacağım ama ona nasıl söylerim

sevgilimden nasıl ayrılabilirim sevgilimden nasil ayrilirim nasıl ayrılırım ayrılabilirim nasil ayrilabilirim Buraya kadarmış arkadaşlarım. O şatafatlı günlerin malesef sonuna geldik. Acaba sevgilimi üzmeden rencide etmeden hakeza bende rencide olmadan nasıl ayrılırım ? İşte sizlere tüyolar arkadaşlarım. 1) Açık sözlü davranın: Ayrılma kararı alma sebeplerinizden iyice emin olun. Bazen...

Sayfayı Paylaş