gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arapça Besmele Nasıl Yazılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arapça Besmele Nasıl Yazılır arkadaşlar arapçadan besmele yazmayı öğrenmek istiyorum sizden bunun için yardım ve örnek bekliyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Arapça Besmele Nasıl Yazılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgüye yazı nasıl yazılır?

Örgüye yazı nasıl yazılır?

Eğer ördüğünüz örgü işlerine özel birşeyler yazıpta o kişiyi sevdiğinizi göstermek istiyorsanız işte tam size göre bir konu bu arkadaşlar çünkü ördüğünüz örgüye yazı yazma nasıl oluyor şimdi onu öğrenecek ve sevdiğiniz kişiye çok güzel bir jest yapacaksınız.:) Yada isterseniz bebeğinize ördüğünüz örgüye onla ilgili birşeyler de yazabilirsin:tik: Bakalım şimdi örgüye nasıl yazı yazılıyormuş...
  2. Linke yazı nasıl yazılır

Linke yazı nasıl yazılır

mesela bir link eklemek istiyorum ama onun lınkn olarak degılde mesela beklenenbebis boyle yazılı olmasını ıstıyorum nsl olcak o?
  3. Flüt Notaları Nasıl Yazılır

Flüt Notaları Nasıl Yazılır

Flüt Notaları Nasıl Yazılır acaba bu konuda bana acil olarak gerekli bilgileri verecek olan arkadaşlarıma şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  4. Dilekçe Nasıl Yazılır Kısaca

Dilekçe Nasıl Yazılır Kısaca

Dilekçe nasıl yazılır kısaca anlatırmısınız kısaca ama destan olarak değil!
  5. Sevgiliye aşk mektubu nasıl yazılır

Sevgiliye aşk mektubu nasıl yazılır

Kızlar sevgilime aşk mektubu yazmak istiyorum da iyi bir aşk mektubu nasıl yazılır. O şu anda askerde ve gideli yaklaşık 3 ay oldu inanılmaz bir özlemim var kendisine eskisi gibi mektup yazmak duygularımı dile getirmek istiyorum. Ama aklıma birşey gelmiyor sadece özlem hissediyorum. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz yada sitemizde kaynak varmı incelemek istiyorum. Tşk. EDA

Sayfayı Paylaş