gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arapça

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

acaba sitede müzekker kullanalırak farklı kelimeler verseniz mutlu olurum

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    bence biraz daha ne demek istediğinizi açıklarsanız sevinirim

arapça konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arapça nickler!!!

arapça nickler!!!

BESMELEYLE BAŞLAYALIMİNŞA'ALLAH بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم İÇİNİZDEN KİM BENİM KIRK HADİSİMİ ÖĞRENİR VE TAŞIR İSE( YAŞAMINDA UYGULAR İSE) KIYAMET GÜNÜ SALİH KİŞİLER İLE HAŞROLUNACAKTIR. 40 HADİS 1 اَلدِّينُ النَّصِيحَةُ قُلْنَا: لِمَنْ )يَا رَسُولَ اللَّهِ ؟( قَالَ: لِلَّهِ وَلِكِتَابِهِ وَلِرَسُولِهِ وَلأئِمَّةِ الْمُسْلِمِينَ وَعَامَّتِهِمْ (Allah Rasûlü)...
  2. arapça nickler

arapça nickler

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم İÇİNİZDEN KİM BENİM KIRK HADİSİMİ ÖĞRENİR VE TAŞIR İSE( YAŞAMINDA UYGULAR İSE) KIYAMET GÜNÜ SALİH KİŞİLER İLE HAŞROLUNACAKTIR. * اَلدِّينُ النَّصِيحَةُ قُلْنَا: لِمَنْ )يَا رَسُولَ اللَّهِ ؟( قَالَ: لِلَّهِ وَلِكِتَابِهِ وَلِرَسُولِهِ وَلأئِمَّةِ الْمُسْلِمِينَ وَعَامَّتِهِمْ (Allah Rasûlü) “Din nasihattır/samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ...
  3. Arapça hastalığını anlatma

Arapça hastalığını anlatma

Hastahanede فِي الْمُسْتَشْفَى مَرْحَبًا. Merhaba. أَهْلاً يَاسَيِّدِي، تَفَضَّلْ. Hoş geldiniz efendim, buyurun. أَنَا مَرِيضٌ. Ben hastayım. لاَ أَعْرِفُ مَاذَا أَصَابَنِي. Ne oldu bana bilmiyorum. رُبَّمَا أُصِبْتُ بِا لْبَرْدِ؟ Belki de üşüttüm. بِمَ تَشْعُرِ الْأَنَ؟ Şu anda ne hissediyorsun? أَشْعُرُ بِأَلَمٍ فِي عَيْنِي. Gözümde sancı duyuyorum. وَعِنْدِي صُدَاعٌ...
  4. Arapça Harfler

Arapça Harfler

arapca harfler arapca elif rüyada arapça harfler görmek arapça elif harfi rüyada yazı görmek ا = elif ب = be ت = te ث = (se) (peltek harftir) ج = cim ح = hâ خ = (hı) (Türkçe'de olmayan bir harftir.boğazdan çıkarılır.) د = dal ذ = (zel) (peltek harftir.) ر = ra ز = ze (keskin bir harftir) س = sin ش = şın ص = sad ض = dad ط = tı ظ = zı ع = ayn غ = ğayn ف = fe ق = (gaf) ك =...
  5. Arapça öğrenmek

Arapça öğrenmek

Arapça öğrenmeyi çok istiyorum Arapça bilenler yorum yapabilir mi çok mu zor acaba?

Sayfayı Paylaş