gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aras Bulut Kız Arkadaşını Tokatladı mı?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

aras bulut iynemli sevgilisini dövdü aras bulut iynemli sevgilisini neden dövdü mü aras bulut iynemli, kız arkadaşı, sevgilisi, tokatladı mı, dövdü mü, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde babasından bir torba dayak yiyen Mete ,iddialara göre sevgilisini sokak ortasında tokatlamış!

İddialara göre otelde bulunan müşterilerin durumdan çok şikayetçi olmuşlar ve otel yönetimine bu durumu bildirmişler..

Kavga nedeniyle Aras Bulut İynemli sevgilisini apar topar İstanbul'a göndermiş ve kendisi 2 gün daha Yelken yarışları için Bodrum'da kalmış...

Aras Bulut Kız Arkadaşını Tokatladı mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genç Kızların Yeni Gözdesi Aras Bulut İynemli (Mete)

Genç Kızların Yeni Gözdesi Aras Bulut İynemli (Mete)

aras bulut iynemli abisi kim aras bulut iynemli nin abisi nin kim ve ablası kimdir Genç kızların yeni gözdesi genç ve başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli (Mete) hakkında bilinmeyenler... Aras Bulut İynemli, “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisindeki başarılı oyunculuğuyla geniş bir hayran kitlesi edindi. Özellikle genç kızların gözdesi haline gelen İynemli, hakkında merak edilenleri D You...
  2. Aras Bulut İynemli biyografi

Aras Bulut İynemli biyografi

aras bulut iynemli aras bulut iynemli ablası kim biyografi aras bulut iynemli biyografi, kimdir, kısaca hayatı, filmleri, dizileri, resimleri Son dönemlerin en popiler dizilerinden olan "Öyle Bir Gerçer Zaman Ki" dizisinin Mete'si yani Aras Bulut İynemli hakkında bilgiler sunuyoruz sizlere Melek'ler... Aras Bulut İynemli (d. 25 Ağustos 1991), Türk dizi oyuncusu. Ağabeyi...
  3. Bulut Aras kimdir

Bulut Aras kimdir

bulut aras kimdir bulut aras kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda büyük usta başarılı oyuncu Bulut Aras hakkında basında yazılan haberlere yer verdik sizler için... Türkiye 25 Kasım 2000 Sinemada, yozlaşmış değerleri içeren veya sadece ticari gayeyi güden veya seksüeli ön plana alan filmlerin artık prim yapmadığını...
  4. Aras Bulut Tarkan Hayranı Çıktı

Aras Bulut Tarkan Hayranı Çıktı

Aras bulut, tarkan, hayranlıkları, fotoğrafları hakkında detaylı bilgi allaım arkadaşlar. Aras Bulut 38. kelebek ödüllerinde Tarkan hayranlığı ile dikkat çekti ve Tarkan ile fotoğraf çektirmiş melekler. Genç oyuncu, 38. Altın Kelebek Ödül Töreni’nde tanışma fırsatı bulduğu sanatçıyla hatıra fotoğrafı da çektirdi.
  5. Arkadaşımın sevgilisi hakkında; yardım eder mısınız kızlar :(

Arkadaşımın sevgilisi hakkında; yardım eder mısınız kızlar :(

merhaba kızlar ben hazal sevim bi kaç gün önce bir arkadaşım yanı erkek arkadaşım bana başından gecen bir olayı anlattı vede bana akıl ver dedı ama aklıma bişi gelmedi internette gezinirken bu siteyi buldum vede girdim sonradan arkadasda izin aldım yaz dedi yazıyorum buraya acil yardımlarınzı beklıyorum akıl verin bana yani ki bende arkadasıma yardım edeyim. şimden tesekur ederım.bıraz yazım...

Sayfayı Paylaş